Yandex.Metrica

YAZARIMIZDAN BİR KİTAP DAHA

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Şair ve Yazar Baki Evkaralı, sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Ellerim Sen Kokuyor Sevgili” isimli kitabı çıkarıp kimsesiz çocukların eğitimine katkıda bulunurken, aynı sene “Seccadem, Aşkım Ve Ben” isimli kitabıyla aynı amaç doğrultusunda Kuran talebelerine vakfederek bir yılda iki kitap çıkarmıştı. Uluslar arası kitap fuarlarında imza günlerinden Denizliyi temsil eden yazarımız, her türlü olumsuzluğa rağmen vazgeçmemiş, çalışmalarına tüm hızıyla devam etmişti.

Türkiye genelinde sevgiyle karşılanan değerli Denizlili yazar, “Elifname” isimli çalışması “hayata aşkla dokun” sloganıyla Hayat Yayıncılık tarafından tekrar Türkiye geneline okurlarının karşısına aşkla çıkıyor.

Aşka âşık bir ruhla kaleme alınan kitap, aşka dair başka bakış açısıyla en kısa zamanda tüm seçkin kitapçılarda raflarda yerini alacak.

İzmir kitap fuarına yetiştirmeye çalıştıklarını belirten yazar, bu çalışma ile kişilerin kalbine aşkla dokunup sevgiyle fethedeceğini söylüyor.

“Memleketimin gelecek nesillerine güzel örnek olmak dileğiyle sürdürülen yaşamda beni en çok memleketimin desteksizliği üzdü. Oysa ben memleketimin güzelliklerini ve değerlerini Türkiye genelinde Serinhisar’ı tanıtmak sevdasıyla çalışmalarıma yön vermiştim. Niyet halis olunca yüce Rabbim elbet tüm kilitli kapıları açıyor. Bundan sonra nitelikli ve etkin çalışmalarımı tüm hızıyla, güzelliklere imza atıp sürdürürken, başka yerlerde üretmek, başka kişiler için üretmek zorunda kaldığım için de üzüntüm ağırlaşıyor. Ama şimdi milyonlara ulaşacak bir çalışmanın içerisinde yer almak onurunu yaşıyorum. Ardıma bakmadan ilerlerken, artık kişilerin bu çalışmalarının değerini anlamasını beklemiyorum. Zaten ışığı ve ateşi gören pervane gibi geliyor, değeri anlayanlar değerlendiriyor. Denizli’nin üreten bir evladı olarak kalmaktan onur duyacağım, nerde olursam olayım. Yeni çalışmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Büyüklerimden dua bekliyorum. 18 Nisan ve 19 Nisan 2015 tarihinde saat 11.00’de 20. İzmir Kitap Fuarı’nda olacağım, İzmirde yaşanayan Denizlililerin beni yalnız bırakmayacağına inanıyorum. Bütün kitapsever halkımızı Sokak Kitapları Yayıncılık standında Salon 2 stand 109 D’ye bekliyorum. ”

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
DSC_3285hhh
Türkan Saylan’ın ismi parka verildi

Belediye Meclisi’nin bugün yapılan oturumunda Başkan Kayalı’nın faaliyet raporu kabul edildi. Kuşadası Belediye Meclisi’nin yaptığı olağan toplantısında, geride bırakılan bir...

Kapat