Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Yaşar Okuyan’ı eşekle bekliyorlar.

Yaşar Okuyan’ı eşekle bekliyorlar.
  • Yayınlanma Tarihi: 25.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan 24 Haziran seçimleri öncesinde MHP’nin kendi başına oy oranının 3,8 ile 6,5 arasında olduğunu söyleyerek, “Devlet Bahçeli’ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydanına gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni.” demişti. Okuyan’ın bu sözleri üzerine bir grup MHP’li Anadolu Meydanı’na eşekle gelerek Yaşar Okuyan’a çağrıda bulundu..

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, KRT canlı yayınında MHP’nin kendi başına oy oranının 3,8 ile 6,5 arasında olduğunu söyleyerek, “Devlet Bahçeli’ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydanına gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni.” demişti.

MHP’LİLERDEN YAŞAR OKUYAN’A ÇAĞRI

24 Haziran seçimleri öncesi katıldığı bir televizyon programında MHP’nin barajı aşamayacağını iddia eden Yaşar Okuyan, hızını alamayarak geçmesi durumunda anıracağını söylemişti. MHP’nin yüzde 11 oy alarak barajı aşmasının ardından Başkent’teki MHP’liler Anadolu Meydanı’na eşekle gelerek Yaşar Okuyan’a çağrıda bulundu. Eşeğin boynuna Yaşar Okuyan yazan MHP’liler, Okuyan’ın “Devlet Bahçeli’ye söylüyorum. Babayiğit adamsan girsene tek başına, göreyim seni. Bahçeli tek başına seçime girsin, barajı geçsin, Tandoğan meydanına gidip anırmayan Yaşar Okuyan şerefsizdir. O kadar net söylüyorum. Hadi anırtsın lan beni” sözlerini yerine getirmesini istiyor.

Ancak 24 Haziran seçimlerinde MHP barajı rahat bir şekilde geçmeyi başardı. Şimdi gözler Yaşar Okuyan’da…

HABER : A HABER

.

Reklam

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.