Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Ve Çiller konuştu

Ve Çiller konuştu
  • Yayınlanma Tarihi: 15.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Eski Başbakan Tansu Çiller, “Akşener, 28 Şubat’ta devletin belgelerini ABD’ye sattı” ifadesini kullandığına yönelik iddiaları yalanlarken “Kimse benim ismim üzerinden siyasi rant peşinde koşmasın” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı ve cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Dün Elazığ’da konuşmuş, sosyal medyada kendisi ile ilgili dolaşan bir iddiayı gündeme getirmişti. Akşener, eski başbakanlardan Tansu Çiller’den açıklama beklediğini ifade etmişti.

Akşener, “Sayın Erdoğan’a acıyorum bu kadar ahmağa nasıl katlanıyor. Sosyal medyada bir şey dolanıyor. Çiller demiş ki; ben 28 Şubat’ta devlet belgelerini ABD’ye satmışım. Yalnız bu belgeleri görenler AKP’de milletvekili. Buradan ilan ediyorum. Sayın Çiller bunun doğru veya yalan olduğunu açıklamak zorundadır. Tek başına bırakılıp 10 gün telefonu çalmayan birisiyim. Ağır abi gezen herkesin ipliğini pazara çıkarmazsam Akşener değilim” diye belirtmişti.

Çiller’den Akşener’e ise bir yanıt geldi.

“HİÇ KİMSE BENİM İSMİM ÜZERİNDEN…”

Çiller, sosyal medyada ismi kullanılarak yapılan açıklamaların kendisine ait olmadığını bildirdi.

Çiller, yaptığı yazılı açıklamada, “Benim tarafımdan yapılmayan hiçbir açıklama bana ait değildir. Ayrıca hiç kimse benim ismim üzerinden siyasi rant peşinde koşmasın. Kamuoyuna saygıyla sunulur” ifadelerini kullandı.

Reklam

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.