Yandex.Metrica

TÜRKPOSTASI’NDAN MHP’YE KINAMA

Yeri geldi kalemlerimizi kırmaya kalktınız, yeri geldi kalemlerimizi satılık ilan ettiniz. Yetmedi kalemlerimizi ceza evlerine girmesine izin verdiniz ve cezaevine soktunuz. Bu gün kimliği bilinen veya bilinmeyen kişilerin yapmış olduğu bu çirkin saldırı sonucu yaptığınız basit ve kolay yolda yapmış olduğunuz “ÜZGÜNÜZ” denilmesi planlı veya plansız yapılan bu saldırıyı bastırmadığı bariz ortaya konulmuştur.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Yapılan saldırıda aile büyüklerine veyahut eşini çocuğuna ekmek götürmek için gece gündüz elindeki kalem ile yuvasını gecindirmeye çalışan bu gazeteci kardeşimize saldırıda bu kadar basit bir üzgünüz kelimesi kullanılması bir basın emekçisi olarak bizleri üzmüştür.

Bu saldırı sonrası Türkiye’nin her bir yerinden çığ gibi büyüyen bu kınamayı Türkpostası olarak bizlerde destekliyoruz. Basınımıza sahip çıkılmayan, değer gösterilmeyen bu ülkede Milliyetçi Hareket Partisinin diğer partilerin yaptığı baskından hiçbir farkı olmadığı gibi artık kalemlerimizin MHP için kullanılmayacağını belirtmek isteriz. En kısa zamanda bu kişilerinin Adaletin önünde hesap vermesini istemekteyiz. Adaleti en iyi şekilde yöneteceklerini belirten Milliyetçi Hareket Partisi bu işin arkasında bir bayrağın namusu gibi durması gerektiğini unutmamalıdır.

Bu gün aday tanıtımından çok basın emekçisine yapılan bir saldırı olmuştur.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
1429971962669
TÜRKİYE’NİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDEN MHP’YE KINAMA MESAJI

Bu gün yapılan MHP İzmir İl Teşkilatı tarafından gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında; kamuoyunu aydınlatmak ve sadece görevlerini yapmak üzere salonda...

Kapat