Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Turkpostası Saldırı altında

Turkpostası Saldırı altında
  • Yayınlanma Tarihi: 25.05.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Yayına girdiği günden bu yana kimsenin cesaret edemediği haberlere gündeme taşıyan ve hiç bir şekilde siyasi oluşumun bir parçası olmayan Türk Postası Saldırı altında. İlkelerinden hiç bir zaman vazgeçmeyen Türkpostası artık daha güçlü ve daha sağlam adımlarla devam etmekte.

Güçlü bir haber yazılımın desteği ve yine güçlü ve tüm tehditlere karşı her an saldırılara gögüs geren internet alt yapısı ile çalışmalarını devam ettiğini belirten Ali Karaman ayrıca “Türkpostası bazı kendini bilmez kişilerin dostane yaklaşımları fırsata çevirerek hiç beklenmeyecek şekilde saldırmayı bir görev bilip yılların birikimi olan ve 4 milyondan fazla resim 20 milyondan fazla haber ile kullanıcılarla iletişimini kesmeye kalktılar. Gerekli hukuki işlemler başlatılmış olsa da yıllarının birikimi klavyenin tek tuşu ile silinemeyeceği gibi Türkpostası okuyucularının gerçek ve bağımsız haber sayfasından mağrup edemeyecekler. Sayfamızı ilk günkü gibi tekrar yeniden yapılandırdık Lütfen eski haberleri görüp şaşırmayın her gecen gün yeni haberler sisteme entegre oldukça sizlerde göreceksiniz ki Türkpostası eski yapısına tekrardan kavuşacaktır.” dedi.

Site çalışmalarını en kısa sürede eski haline getireceklerini belirten Karaman ayrıca “3 milyondan fazla okuyucumuz bizlere durmadan mesajlar gönderiyor ve bir evladını kaybetmiş gibi çok üzüldüklerini belirtiyorlar. Bizler bu mesajları gördükçe daha hırslı çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

 

Reklam

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.