Yandex.Metrica

TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ MUĞLA ŞUBESİNİN 10.CU GENEL KURULU YAPILDI.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

20 Ocak Salı günü yapılan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesinin olağan genel kuruluna huzur ve güven ortamı hakimdi.

Türk Postası muhabirinin edindiği bilgiye göre ; Divan Başkanlığını İl Hakem Kurulu başkanı Ceyhun GÜNGÖR, yardımcılığını Akın TÜRKİŞ ve katip üyeliklerini Mustafa KARA ve Yusuf ACARBAY yaptı. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu raporlarının oylanması ve derneğe harcama yetkilerinin verilmesinin ardından oy kullanımına geçilerek, aday olan mevcut yönetim kurulu geçersiz sayılan bir oy dışında tüm üyelerin oylarını alarak güven tazeledi.

Ali ZAĞLI üyelerine teşekkür ederek, geçen dönemde hedefimiz olan dernek binası almak için yoğun çaba sarf ettik. Bu dönemde gelirlerimizi %514 artırdık inşallah önümüzde ki dönemde TFFHGD Muğla şubemizi dernek binasına kavuşturmuş olacağız dedi.

Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Üst Kurul Delegeler aşağıdaki şekilde oluşmuştur.
Başkan: Ali ZAĞLI

Yönetim Kurulu
Gökhan MEMİŞOĞLU

Önder MANDAŞ

Tandoğan UYSAL

Gürcan ÇOLAK

Denetleme Kurulu

Başkan       Yusuf YARATICI

Üye            Ahmet YAKARCA

Üye            Hakan ÜLKER

Üst Kurul Delegeler

Halil ARSLAN

Ceyhun GÜNGÖR

Ali ŞALK

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
menteşe kent park (1)_2000x1455
Menteşe Kent Park

Muğla Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından Menteşe İlçesinde bulunan Menteşe Kent Parkında doğal mimari yapıya uygun büfe inşa...

Kapat