Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Sarayköy Belediyesi iftar sofrası Hasköy’e kuruldu

Sarayköy Belediyesi iftar sofrası Hasköy’e kuruldu
  • Yayınlanma Tarihi: 28.05.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Sarayköy Belediyesi tarafından her gün bir mahallede kurulan iftar sofraları Ramazan ayının 12. gününde Hasköy Mahallesi’ne kuruldu.

Hasköy halkı ile orucunu açan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Gönül bağlarımızın birleştiği aynı iftar sofrasına oturmak bizler için çok değerli. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.
Sarayköy Belediyesi, Ramazan ayında her gün bir mahallede vatandaşları iftar sofrasında buluşturuyor. İftar sonrası Sarayköy Belediyesi Tiyatro ekibi tarafından sahnelenen oyunlarla vatandaşlar eski ramazanları yaşıyor. Ayrıca vatandaşlara çay, pamuk şeker ve karlı şurupta ikram ediliyor.

Ramazan ayının 12. Gününde iftar sofrası Hasköy Mahallesi’ne kuruldu. İftar yemeğine AK Parti Denizli Milletvekili adayları Ahmet Yıldız, Mustafa Semerci, Dilek Çevik, Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, AK Parti İlçe Başkanı Volkan Gezen ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilen iftar yemeğinde konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Özbaş, “Ramazan ayının ilk gününden itibaren her gün bir mahallemizde hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Mübarek ramazan ayımızda oruçlarımızı değerli hemşehrilerimiz ile aynı sofrada açmaktan mutluluk duyuyoruz. Sarayköyümüzün çehresi gözle görülür şekilde değişti ve vizyon ilçeler arasında yerini aldı. Şehrimizi geleceğimiz olan evlatlarımıza gönül rahatlığı ile bırakmak için her köşesinden projelerimizi büyütüyoruz. Şehrimizi geliştirirken de sizlerin yaşamlarınıza da en güzel şekilde dokunmak istiyoruz. Gönül sofralarımız olan iftarlarımızda sizin sorun ve taleplerinizi dinleyerek çözüme kavuşturmak istiyoruz. Allah’ım tuttuğumuz oruçları kabul eylesin” dedi.
Hasköy halkına kendisini tanıtan Ak Parti Denizli Milletvekili adayı Ahmet Yıldız, “ Memleketimiz için Türkiyemiz için aday oldum. İyi ki de aday olmuşum. Bu kararımdan gurur duyuyorum. Cumhur ittifakının AK Parti listesindeyim. İnşallah sadece ben değil arkadaşlarımla meclise gideceğiz. Sizleri orada temsil edeceğiz. Diplomatik hayatım boyunca hiçbir yanlışa evet demedim. Bundan önce öyleydi bundan sonra da öyle olacak. Bugün bize çok güzel misafirperverlik gösterdiniz. Biz hep bir arada olacağız inşallah “ dedi.

Ak Parti Denizli Milletvekili adayı Mustafa Semerci ise, “Öncelikle Ramazan ayınızı kutlarım. Allah’ım tuttuğunuz oruçları, kıldığınız namazları kabul eylesin. Büyük Birlik Partisi’nin Cumhur ittifakının AK Parti listesindeyim. Sizlerin sesi olmak için meclisimize gideceğiz. Her zaman sizlerin yanındayız” diyerek vatandaşı selamladı.

Reklam

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.