Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Saadet Partisi değişimin anahtarıdır

Saadet Partisi değişimin anahtarıdır
  • Yayınlanma Tarihi: 12.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Saadet Partisi’nin değişimin anahtarı olduğunu ifade eden Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, “Bilge Liderimiz Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu önderliğinde yaşanan yükselişi toplumun her kesiminde müşahade ediyoruz” dedi.

Saadet Partisi’ne verilen oyların değişim için bir anahtar olduğunu ifade eden Saadet Partisi Denizli Milletvekili Adayı Ahmet Eryılmaz, partisinin beklenenden daha fazla oy alacağına olan inancını dile getirdi. Milli görüşten gelen ve çeşitli nedenlerden dolayı diğer partilere oy veren herkesi yuvaya dönmeye davet eden Eryılmaz, “Milli görüş geleneğinin tek savunucusu olan Saadet Partisi’ne gönül ve oy veren herkese teşekkür ediyoruz. Beklenti içinde olmadan yıllarca bizlere destek veren partililerimiz son günlerde farlı heyecan yaşıyor” dedi.

“FARKLI DÜŞÜNSEK DE ASLA DÜŞMAN OLMADIK”
“Bilge Liderimiz Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu önderliğinde yaşanan yükselişi toplumun her kesiminde müşahade ediyoruz” diyen Eryılmaz, “Sekiz milletvekili adayımız ve teşkilat çalışmalarında bizlere gönül veren fakat oy veremediğini ifade eden vatandaşların artık açık yüreklilikle oy vereceklerini ifade etmesi Saadet Partisi’nin değişimin anahtarı olacağını bir kez daha gözler önüne serdi. Biz çeşitli sebeplerle kamplaşmaya, ayrışmaya itilen vatandaşlarımızı yeniden barıştıracağız. Birlikte düşünmeyi, saygıyı, sevginin sesini hep birlikte yükselteceğiz. Birlikteyiz. Biriz, beraberiz. Farklı düşünsek de asla düşman olmadık. ” dedi.

Reklam

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.