Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

OSMANAĞAOĞLU: “ALİAĞA, İZMİR İÇİN ROL MODELDİR”

OSMANAĞAOĞLU: “ALİAĞA, İZMİR İÇİN ROL MODELDİR”
  • Yayınlanma Tarihi: 10.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

MHP İzmir 2. Bölge 1. sıra Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu, 24 Haziran seçimlerine yönelik çalışmalarına Aliağa’da devam etti.

İzmir’in tüm ilçelerini gezdiğini, Belediye Başkanı Serkan Acar’ın yaptığı çalışmalar neticesinde, Aliağa’nın İzmir ilçeleri arasında örnek ilçe olarak gösterildiğini belirten Osmanağaoğlu: “Aliağa, bulunduğu nokta itibariyle İzmir’in rol modeli haline gelmiştir. Aliağa’nın 5 yıl önceki halini ve bugününü göz önüne aldığımızda arada büyük bir uçurum olduğunu görüyoruz. Hayata geçirdiği projelerle Başkan Serkan Acar yalnızca Aliağa’da değil bütün İzmir’de örnek belediye başkanı olarak gösteriliyor. Bunun gururunu yaşamak bize umut veriyor” dedi.
Seçim çalışmaları kapsamında Aliağa’ya gelerek sivil toplum kuruluşlarını ve esnafı ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Tamer Osmanağaoğlu, MHP Aliağa İlçe binasındaki ziyaret programına ilişkin basın toplantısı düzenledi. Toplantıya Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İlçe Başkanı Abdürrahim Aydemir, Aliağa Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Gencer ile partililer ve basın mensupları katıldı.

“TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDAN İZMİR’E GELDİK”
MHP’nin 24 Haziran Genel Seçimlerinde kritik rol üstlendiğini, Cumhur İttifakı’nın milletin bekası için tek yol olduğunu belirten Osmanağaoğlu: “Biz Türkiye’nin dört bir yanından İzmir’e geldik, yurt belledik. İzmir bizim evimiz oldu. 24 Haziran’da Milliyetçi Hareket Partisi İzmir’den güçlü bir şekilde parlamentoya gönderildiğinde Aliağa için, İzmir ve Türkiye için, Milliyetçi Hareket Partisi ürettiği her politikada, yapmış olduğu her çalışmada, sorunları çözmek için sonuna kadar mücadele verecektir. Tüm vekillerimiz adına sizlerden destelerinizi bekliyorum” dedi.

Reklam

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.