Yandex.Metrica

İŞ HAYATINDA BAŞARI İÇİN İLK ŞART EĞİTİM

Selçuk Ticaret Odasının üyeleri için düzenlediği seminerde İşhayatında Başarılı Olmanın Yolları Anlatıldı.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Selçuk Ticaret Odası’nın üyeleri için düzenlediği “İşletmelerde Eğitim, Değişim Ve Gelişim” başlığıyla iş hayatında başarılı olmanın yollarının anlatıldığı seminer, Uygulama Otelinde yapıldı. Yönetim Danışmanı Hakan Selçuk tarafından verilen eğitimlerde işletmelerde sıklıkla yapılan hatalar ve çözümleri ile başarılı işletmecilik için püf noktaları verildi. 


Seminere Selçuk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yolcu, Meclis Başkanı Yusuf Dereli, Yönetim Kurulu üyesi İlkan Gülgün, Meclis üyeleri ve Oda üyeleri katıldı. 


İş hayatında başarılı olmanın ilk şartının eğitim almak olduğunu söyleyen Hakan Selçuk, başarıya ulaşmak isteyen bir işletmecinin önce kendisini sonra çevresini iyi tanıması gerektiğini kaydetti. Seminerde ana başlıklarıyla farklı olmak, fiyatı doğru belirlemek, yönetim kapasitesini geliştirmek, hedef müşterileri doğru belirlemek, müşteriyi tanımak, müşteri memnuniyeti ve doğru iletişim kavramları üzerinde duruldu, başarılı ve başarısız uygulama örnekleri gösterildi. 


Seminere katılan Oda üyelerinin deneyimlerini de paylaştıkları, interaktif bir ortamda gerçekleşen eğitim sonunda Oda Başkanı Koray Yolcu, Yönetim Danışmanı Hakan Selçuk’a ilçemizin bereket sembolü olan Artemis heykeli hediye etti. Hakan Selçuk’la Ticaret Odası tarafından verilen KOSGEB girişimcilik eğitimlerinde de birlikte çalıştıklarını söyleyen Başkan Koray Yolcu, bu eğitimlerin mevcut işletmecilerimize de uyarlanması fikrinden yola çıkıldığını ve 70 saat süren uygulamalı girişimcilik eğitimlerinin bir konsantresi olduğunu söyleyerek, katkılarından dolayı Yönetim Danışmanı Hakan Selçuk’a teşekkür etti.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
bagimsiz-aday-baltayla-ataturk-bustune-saldirdi-1429704205
MİLLETVEKİLİ ADAYINDAN ATATÜRK BÜSTÜNE SALDIRI

Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde, baltayla Gebze Hükümet Konağı önünde bulunan Atatürk büstüne saldıran 51 yaşındaki Ahmet Karan, polis tarafından etkisiz hale...

Kapat