Yandex.Metrica

İnsanların onuruyla oynanmamalı

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Hatay Milletvekili Refik Eryılmaz, 7 Haziran Genel seçimleri için tekrar aday gösterilmemesine tepki gösterdi. Eryılmaz, “Her şey, koltuk değildir. İnsanların onuruyla, gururuyla oynanmaması gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Eryılmaz, “Dün itibariyle 17 yıldır üyesi olduğum CHP’den istifa etmek zorunda kaldım. Gelen baskı ve talepler üzerine Hatay’dan bağımsız aday olarak başvuru yaptım” dedi.

CHP’ye uzun yıllar hizmet ettiğini belirten Eryılmaz, “Bir peçete gibi buruşturulup kenara atılmasını da kabul etmek mümkün değildir. Taban da halk da kabul etmiyor. Büyük bir öfke içinde” dedi.
Neden aday yapılmadığını, listeye alınmadığını bilmediğini belirten Eryılmaz, kendisine bu izah yapılsaydı, böyle bir tepki göstermeyeceğini söyledi.  Neden liste dışı kaldığını merak ettiğini sordu.
Eryılmaz, “Her şey, koltuk değildir. İnsanların onuruyla, gururuyla oynanmaması gerektiğini düşünüyorum” dedi.   – Milliyet

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
hemsball (2)
Gençlik Meclisi’nden “Herkes için hemsball festivali”

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi, Uluslararası Kalkınma ve Barış için Spor Günü sebebiyle, "Herkes için hemsball" festivali düzenledi....

Kapat