Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

İNCE’DEN SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ YAYINLADI

İNCE’DEN SINAVA GİRECEK ÖĞRENCİLERE MESAJ YAYINLADI
  • Yayınlanma Tarihi: 29.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, sosyal medya hesabından yeni bir mesaj paylaşarak, “Çocuklarım, evlatlarım, öğrencilerim, gençler;…” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj’da Pazar günü sıvana girecek tüm öğrencilere başarılar diledi.

Siyaset yüzünden ertelendiğini belirten İnce mesajında “Çocuklarım, evlatlarım, öğrencilerim, gençler; geleceğinizi belirleyecek önemli bir eşiktesiniz. Maalesef siyaset nedeniyle ertelenmiş bir sınava gireceksiniz. Her şeye rağmen tüm olumsuzlukları bir kenara bırakıp, geleceğinize odaklanmanızı istiyorum.

Heyecanınızı hissediyorum, en az aileleriniz kadar bu heyecanı yaşıyorum. Sizlerin umutlu, mutlu ve başarılı bir gelecekte; marka üretmeniz, tasarım yapmanız, teknoloji geliştirmeniz benim en büyük isteğimdir. Bu amaçtan asla vazgeçmedim, vazgeçmeyeceğim.

Önce üniversite sınavını sonra ülkemizin geleceğini, hepimizin geleceğini geri kazanacağımıza gönülden inanıyorum. Allah’tan her birinize zihin açıklığı vermesini diliyor, başaracağınıza inanıyor, gözlerinizden öpüyorum.”

Reklam

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.