Yandex.Metrica

İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı Çalıştayı Yapılıyor

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Muğla Büyükşehir Belediyesi, GEKA tarafından desteklenen “ İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı” projesi kapsamında paydaşların katılımı ile beraber bir çalıştay düzenliyor.

16.04.2015 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde saat: 10.00’da başlayacak olan çalıştayda, danışmanlık hizmeti veren GTE Carbon şirketi Proje Koordinatörü Kemal Demirkol, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Teknoloji Fakültesi / Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü / Enerji Sistemleri Mühendisliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tayfun Büke ve Muğla Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından Muğla’nın Karbon Ayak İzi projesi kapsamında sunumlar gerçekleştirecek.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Kontrol ve Koruma Dairesi Başkanı Aylin Giray konu ile olarak “Temel amacımız; iklim dostu kentsel gelişmeyi sağlayarak yenilenebilir enerji kaynaklarının etkin kullanımına öncelik vermek. Hazırladığımız bu projede, uzun vadeli bir yaklaşımla kentin enerji ve karbon yoğunluğunun azaltılmasına yönelik seçeneklerin değerlendirilmesi ile Muğla Sürdürülebilir Enerji Eylem Planı hazırlanacak.” Açıklamasını yaptı.

karbon ayak izi çalıştayı (2)_945x1332

 

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Kahyaoğlu ailesi (2)
Gaziemir’in evlerinde şenlik heyecanı

Bu yıl 18.’si düzenlenecek Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’ne 9 ülke ile Sinop’tan katılacak 250 çocuğu misafir edecek aileler...

Kapat