Yandex.Metrica

HASTA YAKINI YATAN HASTASINI KENDİ GÖTÜRÜYOR

Büyük bir hevesle açılan ve bir türlü rayına oturmayan Hastanenin içler acısı hali..

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Büyük bir hevesle açılan ve eksiklerine rağmen faaliyet gösteren Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden şikayetler eksik olmuyor. Her geçen gün yeni bir şikayet ile hasta yakınları isyanlarını dile getirse de şikayetler bitmek bilmiyor.

Temelinden bu yana durmadan şikayet ile başlayan yeni hastane acil servisin yaşlılar ve araçsız hastalar için ayrı bir eziyet olurken, hastanenin şehre uzak olması ayrı bir tartışma konusu oldu.

Edilinen Bilgilere göre ; Hastanede yetersiz personel ve sağlık çalışanların olmasından dolayı yatan hastalar zorluk çekmektedirler. Hastanede kendi hastasını taşıyan vatandaşlar “biz buraya sağlık bulmaya şifa bulmaya geldik” deseler de “hastaneye gelmesi ayrı bir sorun hastaneden çıkması ayrı bir sorun hastane içerisinde hastamıza muayene ettirmek ise ayrı bir sorun” diyerek isyanlarını dile getirirken, vatandaş kamerasından haber ajansına düşen görüntüler yeni açılan ve büyük umutlar ile faaliyete geçen hastanenin ne hallere düştüğünü vatandaşın ise neler çektiğini bir kez daha göz önüne serdi.

Yeni açılmasına rağmen eksikleri bir türlü yapılmamasına rağmen hala çatısından suların aktığı ve ameliyathanelerin kapatılıp tek bir ameliyathaneye kalınması koskoca Üniversite hastanesini zora sokmuş durumda. Vatandaş bu durumdan muzdarip olsa da bir an önce yetkililerin siyasi görüşlerini bir yana bırakıp parti vatandaşı değil çalışacak insanları almasını istiyor.  – Türkpostası

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
anıt
10 KASIM’DA ATA’YA SAYGISIZLIK

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 79. ölüm yıl döneminde İstanbul Esenler Otogarı görevleri törende hazırda bulundu.

Kapat