Yandex.Metrica

Hafriyat Atıkları Yol Oluyor

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Muğla Büyükşehir Belediyesi, çevrenin koruması ve hafriyatların değerlendirilmesi ile ilgili çalışmalarına devam ediyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Uğur Mumcu Bulvarında bulunan yan yoldaki alanda hafriyat toprağı ve molozları çevreye zarar vermeyecek şekilde geçici olarak biriktirip geri dönüşümünün sağlanması ve değerlendirilmesi için yol çalışmalarında bu malzemeleri kullanıyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Aylin Giray konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Hafriyat dökmek isteyen kişileri, Uğur Mumcu Bulvarında bulunan yan yoldaki alana yönlendirerek yol çalışmalarında kullanılmak üzere ekstra malzeme alımının önüne geçmiş oluyoruz. Bu çalışma ile de hafriyat toprağı ve molozları değerlendirmiş oluyor ve çevrenin korunmasını sağlıyoruz.”

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
hizmet araçları görev başında2
Hizmet Araçları Görev Başında

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesine yeni katılan hizmet araçlarının, Muğla İli genelindeki hizmet noktalarında görevlendirmeleri...

Kapat