Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

Erdoğan: Ciddi bir sıkıntı yok

Erdoğan: Ciddi bir sıkıntı yok
  • Yayınlanma Tarihi: 24.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve ailesiyle birlikte geldiği Üsküdar’da bulunan Saffet Çebi Ortaokulu’nda 3275 nolu sandıkta oyunu kullandı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , oyunu kullanmak için eşi Emine Erdoğan ve ailesiyle birlikte Üsküdar ‘da bulunan Saffet Çebi Ortaokulu’na geldi. 3275 nolu sandıkta oyunu kullanan Erdoğan, şunları söyledi:

“TÜRKİYE GENELİNDE CİDDİ BİR SIKINTI YOK”

Öncelikle sandık kurulumuzun tüm değerli üyelerine teşekkür ediyorum. Az önce öğrendiğim kadarıyla şu ana kadar 150’yi aşkın seçmenin oy kullandığını öğrendik. Katılım iyi görünüyor. Dünyada en gelişmiş ülkelerde bile yüzda 30’lara varan katılım oranıyla Türkiye bunları aşmış bir ülke. Türkiye dünyada seçime en yüksek katılımın gerçekleştiği ülkelerden. Türkiye adeta bir demokratik devrimi gerçekleştiriyor. Başkanlık sistemi ile artık Türkiye muasır medeniyetler seviyesine çıkmak için çıtayı yükseltiyor. Şu ana kadar ciddi bir sıkıntının Türkiye genelinde olmadığını öğrendik. Hayırlı olsun. Sonuçların bir bölümünü İstanbul’da, daha sonra Ankara’da takip edeceğim.

Haber : Cumhuriyet

Reklam

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.