Yandex.Metrica

DEMOKRAT PARTİ DARAĞACIN ALTINDA KEFFEN GİYENLERİN PARTİSİDİR

Demokrat Parti Denizli Milletvekili adayı Aşkın Çelik Demokrat Parti mitin alanlarında değil darağacın altında kefen giyenlerin partisidir dedi

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Demokrat Parti Denizli Milletvekili adayı Aşkın Çelik ‘Çalışmadan değil çalışarak kazanan huzurlu, mutlu bir Türkiye yaratacağız. Demokrat Parti Milletvekili adayı Aşkın Demokrat Parti bu ülkenin, demir ve çimentosu olduğunu belirterek, demokrasi uğruna şehit vermiş bir misyonun sahibi olduklarını söyledi. Ülkenin bölünmez bütünlüğü için rahmetli başvekilimiz, Adnan Menderes’in darağacı altındayken bile son sözü sorulduğunda Milletime ebedi sadetler dilerim.

Hiç kimseyi kırgın olmadığını dile getirdiğine dikkat çeken Çelik, bu tavrı ile ülkenin huzurunu ve refahını bozmadığını söyledi. Türkiye’nin her dağında, her taşında kıratın mührü ve nal izleri vardır. Demokrat Parti miting alanlarında değil darağacının altında kefen giyenlerin partisidir. Çelik şahsen kendi adıma 1989 yılında,, gençlik kollarında,ilçe yönetimlerinde,İl başkanı ve 4 dönemdir genel idare kurulu olmak üzere çeyrek asırdır çizgimi bozmadan kır atı şahlandırmak üzere 81 vilayette 85seçim bölgesinde 550 millet vekili ve Denizli’de 7 millet vekil arkadaşımızla beraber denizliyi karış karış gezerek kıratı en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. Unutulmazınki bir kere yapanlar bir daha yapacak gücü vardır ‘’ dedi

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
genelkurmay-f-16-lar-sinira-gonderildi--1430060021
Genelkurmay, ‘F-16′lar sınıra gönderildi’

Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'ye ait savaş uçağının sınıra yaklaşması üzerine F-16'ların bölgeye yönlendirildiğini bildirdi.

Kapat