Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

CHP’DEN KARŞIYAKA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ!..

CHP’DEN KARŞIYAKA’DA GÖVDE GÖSTERİSİ!..
  • Yayınlanma Tarihi: 10.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

CHP 2. Bölge Milletvekili adayları, Karşıyaka İlçe Başkanlığı ile Karşıyaka Çarşı’sında el ele yürüdü…

Milletvekili adaylarının Karşıyaka’daki yürüyüşüne, CHP İl Başkanı Deniz Yücel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı, İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Uyan, Karşıyaka Kadın Kolları Başkanı Fatoş Buket Erol, Yönetim Kurulu Üyeleri, Karşıyaka Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ermeş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Milletvekili Adayları Sevda Erden Kılıç, Ali Engin, Ebru Okay, Onur Kadri Eryüce, Belediye Meclis Üyeleri, partililer ve Karşıyakalılar katıldı.

Karşıyaka metro istasyonundan başlayan yürüyüş, Karşıyaka iskelede sona erdi… Yürüyüşte Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye çarşı esnafından veKarşıyakalılardan büyük ilgi vardı.

Yürüyüşe katılanlar, Karşıyakalılar ve çarşı esnafı, ‘Türkiye’ye Güvence Muharrem İnce’ , ‘Hak Hukuk Adalet’ sloganlarının yanı sıra, ‘İzmir’in Dağlarında Çiçekler Açar’ marşını, hep bir ağızdan haykırdı.

Yürüyüşün mimarlarından CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, ‘Bu gün milletvekili adaylarımızla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün adını taşıyan ‘Kemalpaşa Caddesinde’ yani Karşıyaka’mızın kalbi çarşımızda yürüyoruz… Esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan büyük teveccüh görüyoruz. Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce’ye gösterilen ilgi aslında bizlere şu mesajları veriyor, Türkiye artık değişim istiyor, demokrasi istiyor, emeğin karşılığını istiyor… Kısacası Türkiye artık‘Tamam’ diyor…  Karşıyaka’dan yaktığımız bu ateş önce İzmir’i sonra tüm Türkiye’yi aydınlatacak’ dedi.

Yürüyüşün sonunda İl Başkanı Deniz Yücel, “Cumhuriyete, demokrasiye, Atatürk’e, Atatürk’ün ilke ve devrimlerine her zaman sahip çıkan yürekli Karşıyakalılar, hepinizi saygıyla selamlıyorum. Bu gün Karşıyaka Belediyemiz Mustafa Kemal Mahallesinde Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Babası Ali Rıza Efendi’nin adını taşıyan parkı açtı, sizlere armağan olsun… 24 Haziran’da ülkemiz çok önemli bir sınav verecek. Biz Karşıyaka’nın ve İzmir’in tercihini biliyoruz… Karşıyaka’dan İzmir’e, İzmir’den Türkiye’ye güçlü bir omuz vermeliyiz. Artık demokrasiyi hukukun üstünlüğünü ülkemizde yeniden tesis etmek zorundayız. Herkesin cumhurbaşkanı olacağım diyen, 81milyonu kucaklayacak bir adayımız var. 24 Haziran’da veya 8 Temmuz da ‘Tamam’ diyerek ve bu işi bitirecek miyiz?  Muharrem İnce, ‘Bir çivi nalı kurtarır, Bir nal bir atı kurtarır, bir at bir yiğidi kurtarır, bir yiğit ülkeyi kurtarır’ dedi.

Reklam

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.