Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

CHP seçmenini ve halkı provoke edenler hesap vermeli!

CHP seçmenini ve halkı provoke edenler hesap vermeli!
  • Yayınlanma Tarihi: 28.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Bülent Tezcan, Yılmaz Özdil, Uğur Dündar, Emin Çölaşan, Fatih Portakal, Hasan Cemal, Kadri Gürsel, Ruhat Mengi, Canan Kaftancıoğlu, İsmail Küçükkaya, Hüsnü Mahalli… Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığında birleştiler. ‘Ulusalcıyım’ diyerek HDP’ye oy istediler. Seçim sonuçlarını çarpıttılar. Şimdi özür diliyorlar. Halk ise tepkili: Özrünüz kabahatinizden büyük

 

Onları hepiniz tanıyorsunuz. Yıllarca Türk medyasının en önemli köşelerini işgal ettiler. İdeolojileri ve çıkarları doğrultusunda ürettikleri fikirlerini, doğru bilgilermiş gibi aktardılar, halkı kandırdılar. Örfünü, adetini, sosyal yapısını, dinini hiç umursamadan, Anadolu insanıyla alay ettiler, ihanet ettiler.

Recep Tayyip Erdoğan, 2002’de iktidara geldikten sonra, bu kalemşörlerin yalan ve iftiralarını bir bir yüzlerine çaldı. Halk gerçekleri öğrendikçe imtiyazlı köşelerini kaybedenlerden bazıları, bugün, Türk halkına düşmanlık etmek üzerine kurgulanmış yayın organlarından, kin ve nefretlerini pompalamayı sürdürüyor.

Onurlu ve milli duruş sergileyen gazetecilere “Yandaş” iftirası atan bu yanlı kalemler, CHP’li gibi çalışıyorlar, terör örgütlerini bile desteklemekten kaçınmıyorlar. Son olarak, CHP’nin adayı Muharrem İnce’yi cumhurbaşkanı yapmak ve terör örgütünün uzantısı HDP’yi meclise sokmak ve halkı sokağa dökmek için seçim sonuçlarının belli olduğu saatlerde bile yalan, iftira ve provokasyonlarını sürdürdüler.

Bu kalemşörler, şimdi, peş peşe Türk halkından özür dileme yarışındalar.

Bülent Tezcan
‘SEÇİM 2’NCİ TURA KALDI’ YALANI

CHP’nin Genel Başkan Yardımcısı ve sözcüsü… Orkestra şefi gibi, CHP’ye bağlı çalışan kalemşörlere sufleler veriyor. Son olarak 24 Haziran’da, “Seçim 2. tura kaldı” yalanıyla provokasyon yaptı.

Yılmaz Özdil
KALEMİNDEN ZEHİR DAMLIYOR

Köşesinden Anadolu insanını küçümsüyor, hakaret yağdırıyor. Seçim öncesi CHP’nin değirmenine su taşıdı. Dünkü yazısında günah çıkardı, partinin yönetimine sert eleştirilerde bulundu.

Uğur Dündar
ARENA’SI CHP’YE KİRALIK

“Araştırmacı gazeteciyim” dedi halkı kandırdı. Seçim öncesi CHP’nin yayın organında yaptığı Halk Arenası programını CHP’ye kiraladı. 280 bin kişinin katıldığı mitinge “5 milyon kişi katıldı” diye yalan yazdı.

Emin Çölaşan
MİNİK KUŞ İHANET TAŞIYOR

Halkın teveccühünü kazanmış olan Turgut Özal’a yıllarca, “minik kuş”un getirdiği iftiralarla hakaret etti. Son seçimlerde, terör örgütü PKK’nın uzantısı HDP’nin meclise girmesi için verdiği uğraşla suçüstü yakalandı.

Fatih Portakal
REYTİNG İÇİN HER ŞEYİ YAPAR

Türkiye karşıtı FOX televizyonunun Türkiye versiyonunda Türk halkına küfretmekle görevli spiker… Yaptığı haberlerin ve konuklarının tamamı AK Parti karşıtı, Erdoğan düşmanı. Yaptığı işi, “Gazetecilik” diye yutturmaya çalışıyor ama kimse inanmıyor.

İsmail Küçükkaya
YAPTIĞI TEK DOĞRU HABER

FOX’ta yalan haberler yapıyor. Seçim gecesi Muharrem İnce’nin “Adam kazandı” mesajını kamuoyuyla paylaşması, tek doğru haberi oldu.

Ruhat Mengi
MÜHÜRLER UÇUYOR YALANIYLA PROVOKASYON
FETÖ’cülerin desteklediği İyi Parti’nin kurucusu… Vekil adayı olamayınca istifa etti. Seçim gecesi paylaştığı “Oy pusulalarının üzerine basılan mühürler uçuyor” yalanıyla tarihe geçti. Ancak Türk halkı Mengi’nin bu yalanına hiç itibar etmedi. Sonradan, “Sosyal medya hesabımı ele geçirmişler” dediyse de kimseyi inandıramadı.

Canan Kaftancıoğlu
TERÖRE DESTEK HALKA NEFRET

Gezi olayları sırasında attığı Türkiye karşıtı tweet’ler sayesinde CHP’nin İstanbul il başkanı oldu. Tek işi Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret etmek.

Hüsnü Mahalli:
YALAN YAZDIM ÖZÜR DİLERİM

Sözcü’de yazar. Seçim öncesi provokatif yazılar yazdı. Dün “Özür dilerim” başlıklı yazısında, “Yanılttığım insanlardan özür diliyorum” dedi.

Hasan Cemal
Erdoğan’a muhalefet Demirtaş’a övgü

Kadri Gürsel
AK Parti düşmanı CHP’nin kalemşörü

 

Haber : Akşam Gazetesi

Reklam

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.