Yandex.Metrica

Cemiyet’ten ‘Sağlık’lı İşbirliği

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Sağlık Muhabirleri Derneği (SMD) Ege Temsilciliği yönetimi, seçimden zaferle çıkan İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni ziyaret etti.

Sağlık Muhabirleri Derneği Ege Temsilcisi Erkan Doğan, Dernek Üyeleri Burcu Çevik Şahin ve Ayça Özgül, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen ve Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi. Sağlık muhabirleri ve tüm gazetecilerin sağlık alanındaki sorunlarını çözmek, kaliteli sağlık haberleri üretmek için çaba gösterdiklerini belirten SMD Ege Temsilcisi Doğan,  “Derneğimizin bir diğer amacı da tüm gazeteci arkadaşlarımızın sağlıklı koşullarda çalışmasını sağlamaktır. Gazeteci arkadaşların meslek hastalıklarına yakalanmaması ve koruyucu sağlık tedbirleri konusunda cemiyetimizle her türlü işbirliğine açığız” diye konuştu. İGC Başkanı Misket Dikmen ve ekibine yeni görevlerinde başarılar dileyen Doğan, “Çatı kuruluşumuz İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin bünyesinde yapılacak çalışmalara üyelerimiz ile birlikte her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

“Meslek Hastalıklarını Önlemeye Yönelik Çalışma Yapacağız”

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen, Sağlık Muhabirleri ile işbirliği yapmaktan memnuniyet duyacaklarını belirterek,  “Üyelerimizin meslek hastalıklarına yakalanmaması ve sağlık kontrollerinin düzenli yapılması için çalışmalar yapacağız. Bu çalışmaları sağlık muhabirleri ile birlikte yürütmekten memnuniyet duyarız” dedi.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
700x257370_aci_1
Acı biber epilepsiyi tetikliyor

Prof. Dr. Mustafa Nazıroğlu ve ekibi, kırmızı acı biberin epilepsi (sara) hastalarında görülen epileptik atakları artırdığını ortaya çıkardı. Isparta SDÜ...

Kapat