Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

Büyükşehir’den Mahmut Esat Bozkurt heykeli

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Medeni Kanunun Kabulü Kuşadası’nda etkinliklerle kutlanacak. 17 Şubat günü Medeni Kanunun mimarı Kuşadalı Mahmut Esat Bozkurt’un bir heykeli aydınlanma parkında açılacak.

Aydın Büyükşehir Belediyesi 17 Şubat’ta Kuşadası Belediyesinin katkılarıyla Medeni Kanunun Kabulü Paneli düzenledi. Panel sonrası ise Aydınlanma Parkına yapılacak olan Mahmut Esat Bozkurt heykelinin açılışı yapılacak. Yapılacak etkinlikler ve heykel açılış töreni için Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın makamında bir toplantı yapıldı.

Toplantıya CHP eski milletvekili Kemal Anadol, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Başkan Yardımcısı Ayşe Şerifoğlu, CHP İlçe Başkanı Soner Kaplan, ADD Kuşadası Şube Başkanı Nazan Bozkurt ve Aydın Büyük Şehir Belediyesi İdari İşler Müdürü Ayla Sert katıldı.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Konservatuar akşamları (2)
“Konservatuar Akşamları” büyülüyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın her ay düzenlediği "Konservatuvar Akşamları" adlı konser dinletileri sanatseverleri büyülüyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı'nın her ay...

Kapat