Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

BAŞKAN GÜRLESİN’LE HALK GÜNÜ 4 HAZİRAN’DA

BAŞKAN GÜRLESİN’LE HALK GÜNÜ 4 HAZİRAN’DA
  • Yayınlanma Tarihi: 01.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in, her ayın ilk pazartesi günü gerçekleştirdiği “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nün Haziran ayı toplantısı 4 Haziran Pazartesi günü gerçekleşecek.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Vatandaşlarımızın dertlerine derman olduğumuz halk günümüze tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Yaptığı her proje ile farkını ortaya koyan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, geleneksel hale getirilen “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü” buluşmaları devam ediyor. İlki 2017 yılının Şubat ayında gerçekleşen halk günün bu ayki buluşması 4 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da başlayacak. Pamukkale Belediyesi YSE yerleşkesinde bulunan Pamuk Kafe’de yapılacak olan “Hüseyin Gürlesin ile Halk Günü”nde halkın derdini dinleyen Başkan Gürlesin, var olan sorunların çözümünü sanında bulmaya çalışıyor.

En çok talep olan iş isteyen vatandaşlar için İŞKUR temsilcisinin de katıldığı halk gününde bir çok kişinin derdi çözümleniyor. “Vatandaşlarımızın dertlerini, sıkıntılarını bire bir dinlediğimiz halk günümüzde, halkımızın derdine derman oluyoruz” diyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halkımızla her fırsatta bir araya geliyoruz. Ancak, yine de bize ulaşma noktasında hiçbir vatandaşımızın mağdur olmaması için, her ayın ilk Pazartesi günü halk günlerimizde vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlıyoruz. Bu ay ki buluşmamız 4 Haziran Pazartesi günü saat 10.30’da gerçekleşecek. Tüm gayretimiz, çabamız halkımızın derdine derman olabilmek” dedi.

Reklam

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.