Yandex.Metrica

Avea için görüşmeler başlıyor

Türk Telekom, Avea’da İş Bankası ve diğer ortakların sahip olduğu yüzde 10 payı satın almak için bağlayıcı olmayan teklif verdi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

İş Bankası yüzde 7,44′lük Avea payının blok satışı için Türk Telekom ve ilgili yatırımcılarla görüşmeye başladığını açıkladı.

Türk Telekom, cep telefonu operatörü Avea’da İş Bankası, Şişecam, Anadolu Hayat Emeklilik, Anadolu Anonim Türk Sigorta  ve diğer hissedarların sahip olduğu 820.3 milyon lira nominal değerli yüzde 10 payı satın almak için bağlayıcı olmayan teklif verdi.

Avea’da hali hazırda yüzde 90 payı bulunan Türk Telekom tarafından KAP’a yapılan açıklamada, teklifin ne tutarda olduğu konusunda bilgi yer almadı.

İŞ BANKASI’NDAN AÇIKLAMA
İş Bankası KAP’a yaptığı açıklamada yüzde 7,44′lük Avea payının blok satışı için Türk Telekom ve ilgili yatırımcılarla görüşmeye başladığını açıkladı. – SÖZCÜ

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
32346d1ad5defab47c0b26a1cd79b604_k
MEKKE’DE SEX SHOP

Milyonlarca Müslüman'ın ziyaret ettiği şehirde açılan 'Helal sex shop'un Şeriat'a uygun olduğu belirtildi.

Kapat