AK Parti Sarayköy İlçe Teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek

AK Parti Sarayköy İlçe Teşkilatından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Destek
  • Yayınlanma Tarihi: 02.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

AK Parti Sarayköy Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek için bağış yaptı.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Belediye Başkan Yardımcısı Mestan Özkan, AK Parti Sarayköy İlçe Başkanı Volkan Gezen, İlçe Ziraat Odası Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Halil Aktım, İlçe Belediye Meclis Üyesi Ersin Uz ile parti üyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak için Ziraat Bankası şubesine giderek para yatırdı.

Açıklamada bulanan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “Ak Parti İlçe teşkilatımız, meclis üyelerimiz olarak Sarayköy Ziraat Şubesi’nde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a seçim kampanyasında destek vermek için hep birlikte bulunmaktayız. Burada miktardan ziyade vatandaşlarımızın gönül muhabbetiyle sayın Cumhurbaşkanımıza destekleri söz konusudur ve bu konuda ilçe başkanımızda büyük destek göstermişlerdir. Tüm teşkilat temsilcilerimize ve meclis üyesi arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir kampanyayla inşallah 24 Haziran akşamı zaferin bizimle olacağını sayın Cumhurbaşkanımızın tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçileceğini canı gönülden inanıyoruz” dedi.


Türkiye’ye çağ attıran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran’da da ülkede çağ attıracağını söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Volkan Gezen, “Biz de tüm teşkilatımızla bunun için gece gündüz çalışıyoruz. Türkiye’ye şimdiye kadar çağ attıran Cumhurbaşkanımızın bundan sonraki süreçlerde de her zaman teşkilat olarak dimdik arkasında olacağız. Bugün buraya gelen teşkilat üyesi arkadaşlarımızda bizleri gururlandırdı. Herkes Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürümenin ne kadar onurlu gururlu olduğunu tüm ilçemize göstermiş oldu. Buradaki amacımız miktardan daha çok tarafımızı ve yürüdüğümüz yolu belirtmektir” diye konuştu.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.