Reklam
Reklam Yandex.Metrica
Reklam

7 BİN YATAN HASTAYA BİREBİR ZİYARET

7 BİN YATAN HASTAYA BİREBİR ZİYARET
  • Yayınlanma Tarihi: 19.06.2018
Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara

AK Parti İzmir İl Başkanlığı, Ramazan ayında başlattığı proje ile İzmir ve ilçelerindeki hastanelerde yatarak tedavi gören yaklaşık 7 bin hasta ziyaret edildi. Kadın Kolları koordinatörlüğünde yürütülen proje kapsamında hastaların sağlık sistemine ilişkin memnuniyetleri de soruldu.

AK Parti İzmir İl Kadın Kolları, İzmir ve 30 ilçesindeki hastanelerde yatarak tedavi gören yaklaşık 7 bin hastayı tek tek ziyaret etti. Zaman zaman Ak Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Kadın Kolları İl Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ ve AK Parti İzmir milletvekili adaylarının da katılımları ile gerçekleşen ziyaretlerde hastalara; hastanede ihtiyaç duyabilecekleri kıyafet ve malzemelerden oluşan hediye paketleri takdim edildi ve sağlıktaki dönüşüme ilişkin görüşleri soruldu.

İLGİYE EN ÇOK İHTİYAÇ DUYULAN YERLER
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi ile Çiğli Bölge Eğitim Hastanesindeki ziyaretlere katılan İl Başkanı Şengül, hasta ve hasta yakınları ile yakından ilgilendi ve hazırlanan hediyeleri takdim etti. İl Kadın Kolları yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaret sırasında Başkan Şengül, hasta ve yakınlarına sağlıktaki dönüşümden memnun olup olmadıklarını, hizmetlerde herhangi bir aksama olup olmadığını sordu. Hastane ziyaretinin ardından bir açıklama yapan Başkan Şengül, projeyi çok önemsediğini belirterek, “Özellikle yatarak tedavi gören hastalarımız, en fazla ilgiliye ihtiyaç duyan insanlarımızdır. Hepimiz bu süreçlerin çok zor olduğunu biliyoruz. Bizler de bu süreçte onlarla ilgilenmek, sorunlarını, varsa şikayetlerini dinlemek ve şifa dilemek için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Hastane koşulları içerisinde ihtiyaç duyabilecekleri malzemelerden oluşan hediye paketimizle gönüllerini hoş etmek istiyoruz. Bildiğiniz gibi sağlık, Ak Parti hükümetlerimizin en büyük devrimi gerçekleştirdikleri alanlardan biridir. Bu açıdan bu alanda bir aksama olmaması için de azami gayret sarf ediyoruz” diye konuştu.

Reklam

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.