Yandex.Metrica

Zeybekçi ne dediğini bilmiyor

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Melike Basmacı seçim çalışmalarına devam ediyor.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

 Çalışmaları kapsamında kent merkezinde halkı ziyaret eden ve partisinin politikalarını aktaran ve destek isteyen Basmacı, kadınların ve gençlerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Pamukkale İlçe Başkanı Osman Tabu’nun eşlik ettiği Basmacı, hükümete ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’ye yüklendi. Kale ilçesinde yaptığı konuşmada CHP’ye ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na sataşan Kılıçdaroğluna “cahil” diyen Zeybekçi’ye cevap veren Basmacı “Seçim kampanyasında birlik beraberlik olsun derken, Genel Başkanımıza “cahil” diyerek CHPlileri inciten bu söylemleri kullanan Zeybekçi’nin ağzından çıkanı kulağı duymamaktadır. Her bulunduğu platformda arkasındaki devlet desteği ve kendisi ile çevresinde sürekli zenginleşen ekonomik güce güvenerek, ayakları yere basmadan ağzına geleni söyleyen Zeybekçi, ne dediğini bilmemektedir. Ana muhalefet partisinin genel başkanına, genel başkanımıza cahil diyecek kadar ne söylediğini bilmemektedir. Ancak halkımız ve CHP Ekonomi Bakanına cevabı sandıkta verecektir. 7 haziran akşamı çınar meydanında kimin zeybek oynayacağını, kimin evinde huzursuzluktan uykusuz kalacağını göreceğiz. “dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
s226289
Tarihe saygılarımızla..

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 13. kez düzenlediği “Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri” için başvurular başladı. Tarihi yapıların korunmasını teşvik...

Kapat