Yandex.Metrica

Zekeriya Öz’den HSYK’ya sert cevap: Hak bildiğim yolda yürüyüşümü devam ettireceğim

HSYK tarafından meslekten ihraç edilen Savcı Zekeriya Öz, Twitter hesabından yeni açıklamalar yaptı. Öz, “Güneş karanlığa teslim olamaz;hak bildiğim yolda yürüyüşümü devam ettireceğim.Zorba muktedirlere asla boyun eğmeyeceğim.” dedi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Savcı Zekeriya Öz, HSYK’nın ihraç kararını Twitter’dan değerlendirdi.

Öz Twitter hesabından daha sonra şunları yazdı;

“1-Bu güne kadar Anayasa ve yasalara bağlılık içinde;yüce Türk Milleti adına görevimi icra ettim.

2-Yolsuzluk soruşturmalarında muktedirlerin işbirliği teklifini,Anayasaya ve yüce Milletime olan bağlılık gereği reddetim.

3-Benim duruşum asla bir meziyet olmayıp,sahip olduğum değerler açısından her geçek hukuk adamının yapması gereken bir harekettir.

4-Talimatlandırılmış zift medyasının her türlü iftirasına maruz kaldım.Muktedirlerin hedefi oldum.Bunlarların hiçbiri beni yıldıramaz.

5-HSYK muktedirlerin talimatıyla bugün itibariyle görevime son vermiştir.Yaşamı ve rızkı veren yaradana inancım sonsuzdur.

6-Engizisasyonlar orta çağda kaldı sanılıyordu,anlaşılan o ki şekil değiştirerek varlıklarını devam ettirmektedirler.”YİNE DE DÜNYA DÖNÜYOR”

7-Geçekler algı oyunlarıyla değiştirelemez.Hiç bir hukuksuzluk ayan beyan organize yolsuzluk şebekesinin varlığını saklayamaz.

8-Güneş karanlığa teslim olamaz;hak bildiğim yolda yürüyüşümü devam ettireceğim.Zorba muktedirlere asla boyun eğmeyeceğim.” – ZamanGZT

eb9094927f906af04ac6880ae630

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
tumsege-sert-giren-otobus-soforunu-dovdu-5626754
Tümseğe sert giren otobüs şoförünü dövdü

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, tümseğe hızlı giren halk otobüsünde kafasını ayaktaki yolcuların tutmaları için yapılan demir çubuğa çarparak yaralanan yolcu, sürücüyü...

Kapat