Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

YANGIN ŞEHİR KUŞADASI

Kuşadası’ndaki İkinci yangın yürekleri ağza getirdi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Olay Akşam üstü saatlerinde 20:30 civarında gerçekleşti. Kuşadası’nın en işlek caddelerinden biri olan İnönü Bulvarı ile Atatürk Bulvarın kesiştiği yerde meydana geldi. Bir işyerinin depo olarak kullandığını yangın ise elektrik kontağından çıktığı edilinen bilgiler arasında.

Yoğun bir duman bulutuna kaplanan Kuşadası semaları meraklıların gözleri önünde Kuşadası’nı kapladı. Aydın Büyük Şehir İtfaiyesinin müdahalesi ile 2 saat gibi bir sürede söndürülen yangında depo olarak kullanılan dairede iş yeri sahibinin tüm eşyaları kül oldu. Yan binadaki vatandaşların ise kendi imkanları ile yangın söndürme çabası alevi daha çok güçlenmesine sebep oldu. Binanın önünden sadece dumanların çıkması tüm herkesi şaşırttı. Asıl yangın dairenin arka tarafında meydana geldi. Alevlerin yoğun olduğu arka oda 4 itfaiye aracın gelmesiyle zorla söndürüldü. Soğutma işlemlerinden sonra yolu ve yaya kaldırımı trafiğe kapatan Kuşadası emniyeti soğutma işlemlerinden sonra yolu trafiğe açtı. 112 Acil Servis ekibin müdahalesi ile birlikte dumandan etkilenen 1 İtfaiye eri ve 2 vatandaşa oksijen desteği ile Kuşadası Devlet Hastanesine sevk edildi.

Yoğun bir çalışmadan sonra yangının asıl nedeni tespit edilmek üzere Aydın Büyükşehir İtfaiyesinin çalışması başladı. Yoğun alev sonucu istirahatta ki tüm itfaiye ekibi göreve çağrılarak yangına destek olunması istenildi.

 

IMG_20150705_203729IMG_20150705_211236

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
aydinyangin
600 SENELİK TARİH KÜL OLDU

AYDIN’ın Kuşadası ilçesinde korkutan yangın

Kapat