Yandex.Metrica

URLALI 15 ÜRETİCİYE 45 ARIKOVANI DAĞITILDI

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Urla Belediyesi 15 arı üreticisine 45 adet Arıkovanı dağıttı. Tarımsal kalkınmaya verdiği destekler ile çiftçinin yanında olduğunu hissettiren Urla Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle üreticileri desteklemek ve bal üretimlerini artırmak amacıyla Urlalı çiftçisine arı kovanı dağıttı.

Yarımada projesi kapsamında eğitimlere aktif katılan çiftçilere arılar Kuşçular Köyünde dağıtıldı. Arıların strese girmemeleri ve yön karmaşası yaşamamaları için kovanlarına toplandıkları akşam saatleri beklenerek dağıtımları gece saatlerinde gerçekleşti. Ege Üniversitesinin destekleriyle verilen eğitimler sayesinde Urlalı çiftçiler desteklenerek, tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi amaçlanıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
3. Uluslararası Cam Bienali (2)
Uluslararası Cam Festivali başlıyor

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve Türkiye'nin ilk "Cam Festivali" olma özelliği taşıyan 3. Uluslararası Denizli Cam...

Kapat