Yandex.Metrica

Toki ranta çalışmış.

Chp Denizli milletvekili adayı Melike Basmacı, seçim çalışmaları kapsamında Bekilli’de incelemelerde bulundu. Ardından kent merkezinde Çınar, Bayramyeri bölgesinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam
Partisinin esnaf ile ilgili projelerini anlatan ve destek isteyen Basmacı’ya halkın ilgisi yoğun oldu. Esnafa destek sözü veren Basmacı, ziyareti sonrası yaptığı açıklamada “Esnaf emeğinin karşılığını alamamaktan şikayetçi. Birçok esnaf evinin ve iş yerinin kirasını ancak ödeyebiliyor. Toki, yoksula ve dar gelirli vatandaşlarımıza başını sokacak bir konut yapmak için var. Ancak görüyoruz ki uygulamaları bu yönde değil. 2002 yılında %24 olan kiracı oranının, 2014 rakamlarına bakıldığında değişmediği görülüyor.Kiracıları kiradan kurtaracak bir hizmeti olmadığını görüyoruz. Bu kabul edilebilir değil.
Asli görevini unutan TOKİ ranta çalışmış. Halkımıza hizmet etmek için kurulan bir kurum, üst gelir seviyesinde olanlara rant sağlamanın ötesinde bir adım atmamıştır.CHP iktidarında tüm yurttaşlarımızın barınma sorunu ortadan kalkacak.Öğrencilerimizin yurt sorunu çözülecek. Yurttaşlarımız çok uygun fiyatlarla ev sahibi olacak. Toki ranta değil halka, çalışacak” dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Adsız
Türk akademisyen bilimsel literatüre yeni bir kavram kazandırdı

Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi Akademisyen–Yazar Sefer Darıcı’nın Uluslararası Oyun ve Oyuncak Kongresi’nde (International Congress On Play And Toy) kabul edilen...

Kapat