Yandex.Metrica

TOBB 8. TÜRKİYE TİCARET VE SANAYİ ŞURASI’NDA İZMİR’İN SÖZCÜSÜ ADNAN SAKA OLACAK

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Ankara’da 8 Nisan 2015 tarihinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla düzenlenecek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği VIII. Türkiye Ticaret ve Sanayi Şurası’nda İzmir’in sorunlarını aktarmak için sözcü olarak Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka seçildi. Şura için ön hazırlık toplantısı İzmir Ticaret Odası’nın (İTO) evsahipliğinde yapıldı.

Toplantıya İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli, İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz, Selçuk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Koray Yolcu, Bayındır Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan İnanır, Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kasım Sevin, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ülper, Tire Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu, Menemen Ticaret Odası Başkanı Yılmaz Güral, Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Erdem, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Savaş Ercan, TOBB İzmir İli Akademik Danışmanı ve İEÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Duman, İTO Genel Sekreteri Duygu Mutluel ve İTB Genel Sekreteri Erçin Güdücü katıldı.

Toplantıda şurada İzmir’in hangi sorunlarının aktarılması ve İzmir’in sözcüsünün kim olması konusunda görüş alışverişi yapıldı. Toplantı sonucunda İzmir il sözcüsü olarak Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Saka seçildi. Toplantı sonucunda İzmir’in sorunlarının 3 ana başlık altında, “ulaştırma”, “turizm” ve “tarım” başlıkları altında şurada Başbakan Davutoğlu’na aktarılması konusunda tüm Oda ve Borsa başkanları görüş birliğine vardı.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
bulent-arinc-odleri-patliyor--1427411038
Bülent Arınç, ‘Ödleri patlıyor’

Başbakan Yardımcısı Arınç, başkanlık sistemi konuşulunca karşı çıkanların cehaletlerini gösterdiğini belirtti. Bab-ı Ali Toplantıları'nda konuşan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç: "Yapacağımız...

Kapat