Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

Tesisleşmede önemli bir adım daha

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Selçuk’a yapılması planlanan halı sahalardan sonra bir müjdeli haberde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden geldi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Selçuk Stadı ve Kapalı Spor Salonu Yenileniyor

İhalesi 22.05.2015 tarihinde gerçekleşen Selçuk Gazi Mustafa Kemal Stadı ile Kapalı Spor Salonunun bakım onarım ve sentetik saha yapım işine yüklenici firma tarafından başlandı.

Çalışmaların başlaması ile birlikte Yüklenici firma yetkilisi Murat Üstün, beraberindeki Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Sarıyar ile Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı’yı makamında ziyaret etti.
“Gençlerimiz uygun koşullarda spor yapsın”

Alanda yapılacak olan yenileme çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Bakıcı, “Gençlerimizin uygun koşullarda spor yapabilmeleri için belediye olarak bizlerde üzerimize düşeni yapmaya hazırız. Halı Sahalar için yaptığımız protokolden sonra şimdi de stadımızın ve kapalı spor salonumuzun yenilenmesi mutluluk vericidir ” dedi.

Antrenman sahası da düzenlenecek

Selçuk Belediyesinden ilçedeki spor kulüplerinin antrenman yaptığı toprak zeminde yeni düzenleme çalışmasının yapılması gerektiğini dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman Sarıyar ise; “Belediyemizin belirtilen antrenman alanında,  gerek zemin düzeltme işleminde gerekse park bahçeler birimi tarafından yürütülecek çalışmalarda bizlere yardımcı olacağına inanıyoruz” dedi.

“Işıklandırma çok önemli”

Sentetik saha yapımının yanı sıra tribün ve kapalı spor salonunda da çeşitli düzenlemelerin yapılacağı bilgisini alan Başkan Bakıcı, spor kulüplerinin antrenmanlarını ışıklandırılmış sahada yapmalarının önemli olduğunu vurgulayarak “Ekiplerimiz bir an önce spor kulüplerimizin antrenman yapacağı alanı da düzenleyeceklerdir. Ancak sahanın ışıklandırılması çok önemlidir. Bu konudaki eksikliğin giderilmesi için ilgili müdürlükle de zaman geçirmeden görüşmeler yapacağız” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
,
Dikili’de Yeşil Doku Güçleniyor

Gerçekleştirdiği hizmetleriyle 7'den 70'e ilçesinde yaşayan tüm vatandaşlarının hayatını her alanda kolaylaştıran Dikili Belediyesi, kenti görsel yönden de güzelleştirmek için...

Kapat