Yandex.Metrica

Taşeron İşçilere Küfür ve Dayak İddiası!

AYDIN’IN Nazilli İlçesi’nde iki belediye çalışanı MHP’li belediye başkanı Haluk Alıcık’ın kendilerine tokat atarak küfür ettiğini iddia etti.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Geçtiğimiz hafta içerisinde yanında belediye başkan yardımcıları ve daire Müdürlerinin de bulunduğu 20 kişilik bir heyetle belediye çalışmalarını denetleyen Başkan Haluk Alıcık Mezarlıklardaki çalışmaları da denetlemek için Evranlı mezarlığına uğradı.

MHP’li belediye meclis üyesi Dursun Öztunç’un yeğeni olan Mezarlıkta görevli taşeron firma işçilerinden Fatih Öztunç’u gölgede otururken gören Alıcık iddiaya göre ,işçinin sağ karın boşluğu tarafından tutarak sıktı.Sinirlerine hakim olamayan Başkan daha sonra işçilere ağza alınmayacak bir şekilde küfür ederek diğer personel Hasan Çağlayan’a tokat attı.

“ ÖDEYİN  TAZMİNATLARINI S..GİTSİNLER “

Hırsını alamayan başkan’ın daha sonra yanında bulunan belediye başkan Yardımcılarından İbrahim Özkan’a dönerek;” ödeyin bunların tazminatlarını s…gitsinler” dediği öğrenildi.

akarete uğrayan ve dayak yiyen iki işçi daha sonra başkanla konuşmak için belediyeye geldi.Başkan Yardımcısı Mesut Erdemir’in odasında Başkan Haluk Alıcık ve yardımcısı İbrahim Özkan ile bir süre görüşen iki işçi daha sonra belediye’den ayrıldı.

“NAMUSUMUZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ,KÜFÜR ETTİRMEK İÇİN DEĞİL”

Sağ karın boşluğu moraran işçilerden Fatih Öztunç mezarlıkta yaşanan darp ve küfür olayını anlatırken şunları söyledi;

” Ben Mezarlığın yanındaki muhtarlık binasının önünde oturuyordum başkan geldi önce bizi fırçaladı buranın pisliği ne diye sordu,ben de kendisine şantiyeden römork istediğimi bunun için beklediğimizi  söyledim,Hasan abiye tokat attı sonra benim yanıma geldi sağ tarafımı eliyle sıkarak morarttı.Sonra bize A..K… Çocukları diye küfür etti.Biz evli barklı insanlarız,çoluk çocuğumuz var neden kendimize küfür ettirelim.Namusumuz için çalışıyoruz,kendimize küfür ettirmek için değil”

BE6_sde_5

“DEJARJ OLDUN BAŞKAN DİYE MESAJ ATTIM “

Belediye başkanı Haluk Alıcık’ı öğretmenlik yıllarından beri tanıdığını açıklayan işçilerden Hasan Çağlayan ise Başkan’a kendisine tokat atıp mezarlıktan ayrıldıktan sonra mesaj çektiğini belirterek,” kendisi aday olmadan önce gelip bana sormuştu,bende aday olması gerektiğini söylemiştim eskiden beri tanırım 7 yıldır belediyede çalışıyorum bana 20 kişinin önünde tokat atınca benim de zoruma gitti kendisinin cep telefonuna  “Sabah sabah hırsını benden mi gördün bayağı bir deşarj oldun başkan” diye mesaj attım”dedi.

“ÇALIŞMADIKLARI İÇİN KIZDIM”

İşçilere küfür ederek tokat attığı iddialarını yalanlayan Belediye başkanı Haluk Alıcık ise konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; Mezarlık pislik içersindeydi,ben de kendilerine çalışmadıkları için kızdım,küfür edip tokat atmadım” dedi.

Haber : Murat Gürkan/Türkpostası

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
cift-maas-alanlar-bu-habere-dikkat-1439275874
Müjde! Bu ürünlere vergi indirimi geldi

Ütüden tornavidaya, evde kullanılan pek çok ürünün ithalatında uygulanan vergilere indirim geldi.

Kapat