Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

SUHAN SEAPORT OTEL HİZMETE GİRDİ

Suhan grubunun yeni tesisi Suhan Seaport Hotel, yeni düzenlemenin ardından hizmete girdi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Uzun yıllar turizme Grand Önder Otel olarak hizmet veren Kuşadası Marina karşısındaki turistik tesisin hem sahibi hem de ismi değişti. Grand Önder Otel’i satın alarak ismini Suhan Seaport Hotel olarak değiştiren Suhan grubu, Kuşadası’nın en iyi manzarasına sahip otelini yeni ismiyle tekrar hizmete sokarken, otelin genel müdürlüğüne de Berkant Özadalı getirildi.

Suhan Grubu olarak Kuşadası ve Ege turizmine yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini kaydeden Suhan otellerinin sahibi Can Öğütcü, 5 yıldızlı Suhan 360 Hotel’in ardından bu kez Marina karşısında farklı bir konsepte sahip 3 yıldızlı Suhan Seaport Oteli’nin de yeni  düzenlemeyle açıldığını söyledi. . Kuşadası Suhan Seaport Otel’inin 80 odasıyla yerli ve yabancı konukları ağılayacağını kaydeden Can Ögütçü, “ Yeni düzenlemenin ardından isim değişikliğiyle birlikte otelimiz turizme hizmet vermeye başladı. “ dedi.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Burhan Bıyıklı diyor ki:

    Başarılarla dolu çalışmalar diliyorum.

  2. Ömer Tandoğan diyor ki:

    Başarılar diliyorum.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
11694397_10153011502618603_657016162_n
Selçuk Halkı Topraklarına Sahip Çıkıyor

UNESCOYA GİREN EFESLİLER KÜCÜK MENDERES İCİN BİR DAMLA HAYAT PROJESİYLE TOPRAKLARİNA SAHİP CİKİYORLAR..

Kapat