Yandex.Metrica

Şoförlere trafik eğitimi

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Eğitim Şube Müdürlüğü koordinasyonluğunda, Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki tüm şoförlere trafik eğitimi verildi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı, Eğitim Şube Müdürlüğü koordinasyonluğunda, “Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı” kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki tüm şoförlere trafik eğitimi verildi. EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen eğitime, Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki toplam 926 şoför katıldı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Eğitim Büro Amirliği’nden Başpolis Abdülcabbar Türkmen tarafından verilen eğitimde, trafik düzeni, trafik kuralları, trafikte yapılan hatalar ve doğuracağı sonuçlar gibi konularda bilgiler verildi. Eğitimler neticesinde 2011-2020 yıllarını kapsayan trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik olarak trafik kazalarından kaynaklı ölümlerin 2020 yılına kadar yüzde 50 oranında azaltılmasının hedeflendiği belirtildi.

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
alsancak limanı333333
İZMİR KÖRFEZİ’NE SET ÇEKİLMESİN

Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü’nün önümüzdeki aylarda İzmir, Mersin ve İzmit Körfezi’nde uygulamaya başlayacağı ‘Gemi Trafik Hizmeti Ücret Tarifesi’, denizcilik sektöründe...

Kapat