Yandex.Metrica

Senin derdin benim derdim

İzmir Bağımsız Milletvekili İlhan İşbilen, “Senin derdin benim derdim” diyerek seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Yeni dönemde de İzmir Bağımsız 1. Bölge Milletvekili adayı olan İlhan İşbilen, Atlas İşadamları Derneği’nde esnafla bir araya geldi, projelerini anlattı. Üstesinden gelemeyeceği hiç bir konuda söz vermediğini ifade eden İşbilen, “Bağımsız milletvekil olarak gücümüzün farkındayız. Sizlere yapamayacağımız hiç bir şey vaat etmiyoruz. Sizlere vaat ettiğimiz bir vatandaşımızın üstesinden gelemeyeceği, gücünün yetmediği çaresiz kaldığı zamanlarda vekiliniz olarak derdinizi kendi derdimiz gibi değerlendirip çare olmaya çalışmak olacaktır. Sizlere bir telefon kadar yakın olacağım” dedi.

DİYET BORCUMUZ YOK

Kuracağımız yeni bir hatla 24 saat boyunca halkın dertlerini dinleyeceğini ve ekibiyle birlikte tüm sorunlarını çözmek için çalışacaklarını belirten İşbilen, siyasete yeni bir anlayış getireceklerini söyledi. Bunu “Siyasetin bizcesi” olarak isimlendiren İşbilen şunları söyledi:

“Elimizde sihirli bir değnek yok. Sihirbaz da değiliz ancak bir şeyi çok iyi biliyoruz. Biz sizin temsilciniziz, size hizmet etmek için seçtiniz. Vazifemiz sadece ve sadece size hizmet etmek. Başka da hiç bir işimiz yok. Partimiz yok, patronumuz yok, seçilmek için kimseye diyet borcumuz yok. Gerçek vazifemiz olan sadece ve sadece sizlerin vekaletini en iyi şekilde yerine getirmek. Genel başbanımız da patronumuz da seçmenlerimiz.”

EKONOMİK KRİZE DİKKAT!

Şu anda dünyada yeni bir trend yaşandığını ifade eden İşbilen, Türkiye’de çok büyük bir ekonomik krizin işaretlerinin ortaya çıkmaya başladığını söyledi. Bunun en büyük göstergesini yabancı büyük sermayenin Türkiye’den çıkması olarak ifade eden İşbilen, “Esnafımız kredi çekmesin, dolarla borçlanmasın. Çünkü dolar bu yıl sonuna doğru 3.50 lirayı bulacak. Son yılların en büyük krizi kapıda. Çok uzak değil. Aman dikkat edin. Şu anda dünyada euro-dolar savaşı yaşanıyor. Bu savaşta en büyük zararı ülkemiz görecek. Onun için bu uyarılarımı siz esnaf kardeşlerim dikkate alın. Allah sonumuzu hayır getirsin” şeklinde konuştu.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Sen devletin malını deniz bizi keriz mi sandın?

Milletvekili adaylığı YSK tarafından düşürülen Atila Sertel, bir taraftan CHP'lileri suçlarken, kendisini şikayet edenlere hakarete varan açıklamalar yapmaya devam ediyor....

Kapat