Yandex.Metrica

Poligon’da “kesintisiz ulaşım” yeniden başladı

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Metro inşaatı için açılan son şaftları da kapatan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Hatay’daki Poligon yolunu ulaşıma açtı. Alt yapı kuruluşlarının tretuvar alanlarında sürdürdüğü çalışmalar 10 gün içinde tamamladıktan sonra, bölgede yeni bir çevre düzenlemesi gerçekleştirilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Üçyol-Üçkuyular metro hattı inşaatı sırasında tünel inşaatlarında ulaşım ve ikmali sağlamaya yönelik olarak açılan İnönü Caddesi Özdemir Sabancı Parkı içindeki şaft ile Poligon İnönü caddesi trafik güzergahı üzerindeki şaftları kapattı. Şaftların kapatılmasıyla birlikte, çalışmalar sırasında İnönü Caddesi üzerindeki inşaat alanında yan yollardan tek şerit şeklinde verilen trafik normal yol güzergahında 4 şerit olarak işlemeye başladı. Alt yapı kuruluşlarının yol üzerindeki tretuvar alanlarında sürdürdüğü çalışmaların da 10 gün içinde tamamlanacağı bildirildi. İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmaların ardından bölgede yeni bir çevre düzenlemesi gerçekleştirilecek.

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
s229871
Yoğun tempoya “sanat molası”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yoğun iş temposu arasında bulduğu küçük boşlukları da kültür-sanat etkinliklerine ayırıyor.   Başkan Kocaoğlu’nun...

Kapat