Yandex.Metrica

Özer Kayalı gereğini yap!

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Özer Kayalı’nın Basın Danışmanı Latif Sansür tarafından yayınlanan geçmiş dönemle ilgili şişirilmiş faturalar ile belediyenin zarara uğratılması, alımı gercekleştiren görevlinin imzalarının sahte olduğu ve belediyede yolsuzluk yapıldığı iddialarının basında yayınlanması üzerine bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kara, Özer Kayalı’nın şeffaf belediyecilik örneği göstermesi gerektiğini ifade etti.

Belediye basın bürosunun da başında bulunan basın danışmanınızın internet sitesinde yayınladığı belgelerin birden ortadan kalktığını ve gizlendiğini kaydeden Ali Kara, suçu gizlemenin de suç olduğunu hatırlatarak, “Geçmiş dönemle ilgili bizzat basın danışmanınız Latif Sansür aracılığı ile kamuoyuna paylaştığınız, şişirilmiş faturalar, sahte imzalar ile belediyede yolsuzluk yapıldığını iddia ettiniz. Sonra aniden bu belgeleri yayından çektiniz, hiçbir şey olmamış gibi davrandınız. Aslında bunlar iddia edilen değil, gercek belgeler hatta bu işin ucunun meclis üyelerinize kadar gittiği ve yine o meclis üyeleriniz aracılığı ile CHP ilçe yönetimine de para aktarıldığı konuşulmakta. Yayınlanan belgeler hizmet ve mal alımlarının gerçek belgeleri idi. Kamuoyu tarafından bilinen ve her yerde konuşulan gercek belgeler idi . Neden bu yolsuzluklarla ilgili suç duyurusunda bulunmak yerine, yayından kaldırarak, yolsuzlukları ört bast ederek, hiçbir şey olmamış gibi davrandınız? Neden belgeleri savcılığa teslim etmediniz? Bu belgeler gercek değil ise kamuoyu ile paylaşmanız gerekmez mi? Ulusal basına konu olan bir yolsuzluk olayı hakkında sizinde bir açıklama yapmanız gerekmezmiydi? Diyen Kara;

“Seçim meydanlarında şeffaf belediye nutukları attığınızı hatırlatırız. Size düşen bu belgeleri savcılığa teslim etmek ve alışıla gelmiş kokuşmuşluktan uzak şeffaf belediyecilik örneği sergilemenizdir” dedi.

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
kusadasinda-bir-yaralama-daha-5627
KUŞADASI’NDA BİR YARALAMA DAHA.

Kuşadası polisi, Yükel nakliyat'ın sahibi olan iş adamı Yüksel Çatıkkaş olayındaki faili nefes aldırmadan yakaladı. Kuşadası'nda, Yükel nakliyat'ın sahibi olan...

Kapat