Yandex.Metrica

ÖLÜM YOLU

Aydın-Muğla Karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazları can almaya devam ederken iki yıllık kaza bilançosunda 8 kişi yaralanırken 4 kişi de hayatını kaybetti.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Aydın-Muğla Karayolu’nda son zamanlarda artan trafik kazaları soru işaretlerini de beraberinde getirmeye başladı. Alışveriş merkezi, düğün salonu, restaurant ve otel gibi işletmelerin yoğun olduğu Aydın-Muğla Karayolu adeta ölüme davetiye çıkarıyor. Işıklandırma sistemi, alt geçit, üst geçit ve yaya geçidi gibi arterlerin azlığı nedeniyle Aydın-Muğla yolu Aydın sınırları içinde en fazla kazanın yaşandığı yerler arasında yer alıyor. Son olarak aynı yol üzerinde yaşanan kazada Yurt Gazetesi Aydın muhabiri Tevfik Akbaş’ın eşi Fürüzan Akbaş, hayatını kaybetti. Aydın-Muğla karayolu ile ilgili olarak yapılan istatistiklere göre yolun kaza açısından ölüm ve yaralı oranının pek iç açıcı olmadığı belirlenirken son iki yıl içinde 7 kazada 8 kişi yaralandı ve 4 kişi de hayatını kaybetti. Bu sonuç ile birlikte defteri bir hayli kabarık olan Aydın-Muğla karayolu yetkililer tarafından biran önce inceleme bekliyor. – Yeniasır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
1072735_620x410
Esnaf, kızlara laf atan gençleri tabureyle dövdü

Önce uyardılar.

Kapat