Yandex.Metrica

MUĞLA AK PARTİ İL BAŞKANI METE’DEN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, 1 Mayıs Emek ve dayanışma günü ile ilgili bir yazılı açıklamada bulundu.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü ile ilgili yaptığı açıklamada “ Emeğin, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın kutlandığı bu günde tüm işçilerimizin ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum. Helal kazancını elde etmenin arayışında olan ve emeğinden başka herhangi bir gücü olmayan kardeşlerimizin, millet ve devlet hayatında yeri doldurulamaz önem ve kıymeti bulunmaktadır. AK Parti olarak emekleri ve alın terleriyle Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına büyük katkı sağlayan her insanımıza ayrım yapmadan eşit mesafedeyiz ve herkesi aynı sevgi ve saygıyla kucaklıyoruz.” dedi.

İl Başkanı Mete ayrıca mesajında “Daha iyiye ulaşmak için, ülkemizi 2023 hedeflerine taşıyacak rakamlara ulaşmasını sağlayacak olan, başta üretim olmak üzere tüm sektörlerde çalışan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutlar, bu önemli günün barış, kardeşlik ve huzur ortamında kutlanmasını temenni ederim” dedi.

 

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ahmet Küçük diyor ki:

    Başkanım… Ak parti ile daha güzel günlere inşallah..

  2. Sibel Dedeoğlu diyor ki:

    İnşallah sayın başkanım 2023 de hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Untitled-2
MENTEŞE KAYMAKAMI CANER YILDIZ KÖYLÜLERLE BİRLİKTE OLDU.

MUĞLA’nın Menteşe İlçesine 15 Temmuz darbesi sonrası yaşanan olaylardan sonra, Çarşamba Kaymakamlığından Menteşe Kaymakamlığına atanan Caner Yıldız, köylere bir dizi...

Kapat