Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

KUŞADASI TİCARET ODASI GARANTİ BANKASI İLE ÜYELERİNE YÖNELİK PROTOKOL İMZALADI

Kuşadası Ticaret Odası ile Garanti Bankası Kuşadası Liman Şubesi arasında, Kuşadası Ticaret Odası üyelerine yönelik, başta ticari nakdi kredi, gayrinakdi kredi ve ticari kart tahsis edilmesine ve kullandırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan ile Garanti Bankası Kuşadası Liman Şubesi Müdürü Pelin Başterziler tarafından Kuşadası Ticaret Odası’nda imzalanan protokol kapsamında Oda üyeleri, uygun vade ve faiz oranlarıyla nakdi veya gayri nakdi kredi çekebilecekler, Garanti Bankası’nın kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecekler ve kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecekler.

Kuşadası Ticaret Odası üyeleri aynı zamanda, uygun vadelerde nakit akışına uygun ödeme planlı ticari kredi, kadın girişimcilere yönelik 60 aya kadar vadeli ticari kredi kullanabilecekler.

Ayrıca, Oda üyeleri lehine tesis edilecek ticari kart “Easy” ile ekstre borcunu erken ödemeye % 1 indirim, ekste borcunu 20 güne kadar geri ödeme imkanı, ekstre borcunu özel faiz oranlarıyla kredilendirme, Easy’e özel nakit avans & taksitli nakit avans faiz oranları, işyerlerine özel pos fiyatlandırması ve ihtiyaçlarına göre çeşitli indirimler ve fırsatlardan yararlanabilecekler.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
maxresdefault
DÜNYA MİRASI SELÇUK MİDİLLİ’DE GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

Selçuk Ticaret Odası 21-24 Ağustos 2015 tarihleri arasında Yunanistan’ın Midilli Adası’nda yapılacak Expo Aegean 2015 Fuarı’nda katılımcı olarak yer alacak.

Kapat