Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

KUŞADASI BU SESLERİ KONUŞUYOR

Bu dörtlü eğlence konusunda Kuşadası’nı ayağa kaldırdı.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Yeni işletmesi ile Kuşadası’nda hep ilkleri ve öncülüğü ele alan Lucca Bar Hande Sevil ve Tamer Çetin ile daha güçlü yol aldı. Yeni işletmesi ile 2015 yılının yaza merhaba açılışını üç hafta önce kapılarını açarak yapan ve dün açılmış gibi kapılarını açan Lucca Bar yoğun bir ilgi ile bu sefer kapılarını Ülgen ve Didem ile hep birlikte açtılar. Her geçen gün kapılarını yeni izleyecilerine açan Lucca Bar yine liderliği kimseye kaptımıyor.

Yıllarını müziğe adayan, birbirinden güçlü sanatçıların sahne aldığı gecede coşku bir an olsun eksilmedi.

Güzelliği ve sesi ile izleyenleri büyüleyen Ülger izleyicilere doyumsuz bir müzik ziyafeti verirken güzelliği ile izleyenlerin gözlerini kamaştırdı. Türkiye’nin çeşitli illerinde sahne alan

Ülgen geniş repoartarı ile dinleyicilerini mest ederken, geceyi yıllardır sanat camiasında yer edinen ve sesiyle büyüleyen Didem iki sene sonra tekrar’dan Kuşadası’nda Lucca Bar’da sahne aldı. Kuşadası’nda vazgeçilmeyen ve sesiyle kulaklara güzel nameleri ile birer tat bırakan Didem Lucca Bar’da hayranları ile buluştu. Cumartesi gecelerin vazgeçilmeyen sesi Didem’in vokalliğini Ülgen yaptı. Birbirinden güzel parçaların seslendirildiği sahnede sabahlara kadar izleyenler ve hayranlar gönüllerince eğlendi. Gecenin geç saatlerinde sahneden inen ikili izleyenleri mutlu etmenin yorgunluğunu yaşadığı belirttiler. Dakikalarca alkış alan ikili her cumartesi izleyenleri beklediğini belirtti.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
IMG_20150704_185802
AVANAK DEDAKTÖR KUŞADASI’NDA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Yapımcılığını Hamit Şahin’in üstlendiği ve birbirinden ünlü sinema sanatçıların yer alacağı Komedi filmi Avanak Dedaktör Kuşadası’nda çalışmalarını büyük bir hız...

Kapat