Yandex.Metrica

Koylara 3. Yürütmeyi Durdurma Kararı

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Dalaman İlçesi, Kapıkargın Mahallesi, Sarsala Mevkii’ndeki ormanlık alanda yapılacak tesisler ile birlikte 29 yıl kiralanması için Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü’nün yapmış olduğu ihalenin iptali için Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı başvuru sonucunda, Muğla 2. İdare Mahkemesi ihaleyi durdurma kararı aldı.

Geçtiğimiz günlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin yapmış olduğu başvuru ile Taşyaka mevkiinde ve dün açıklanan karar ile Göbün mevkiinde yapılacak tesislerin ihalesinin yürütmesi durdurulmuştu.

 

Dava gerekçesi olarak İl Özel İdaresine tanınan hakların kendilerine geçtiğini, Orman İşletme Müdürlüğünce ihaleye çıkılamayacağı ileri sürülerek iptali ve yürütmenin durdurulmasını isteyen Muğla Büyükşehir Belediyesi yetkilileri Akbük Koyu için de mahkeme kararının beklendiğini belirtti.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
cetinkaya_man
Profesyonel tetikçi!

Fenerbahçe kafilesine Trabzon'un Sürmene ilçesi girişinde yapılan silahlı saldırının şifreleri de çözülmeye başlandı. Güvenlik uzmanları saldırının planlı ve profesyonelce işlendiğini...

Kapat