Yandex.Metrica

Koruncuk dayanışması

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Koruncuk Vakfı tarafından hayata geçirilecek Urla Barbaros Çocukköyü için İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

Korunmaya muhtaç çocuklar için kollarını açan Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı (Koruncuk Vakfı ) yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti. Koruncuk Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Figen Özbek, İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Işıl Nişli, Yönetim Kurulu Üyesi Işınsu Kestelli ve Zeliha Jale Toprak, İzmir’in Urla ilçesinde faaliyet gösterecek Barbaros Çocukköyü için Başkan Kocaoğlu’ndan destek istedi. Vakfın 35 yıldır korunmaya muhtaç çocuklar için çalıştığını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Figen Özbek, İstanbul’daki Bolluca Çocukköyü’nün ardından Barboros Çocukköyü’nün vakfın ikinci tesisi olacağını vurguladı. 150 çocuk kapasiteli tesisin ihale sürecinin başladığını belirten Özbek, sivil toplum örgütü tarafından kente kazandırılacak bu tesis için Başkan Kocaoğlu’ndan da yardım beklediklerini belirtti. Vakfın her zaman yanında yer alacağını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Korunmaya muhtaç çocuklarımız için çok güzel bir tesis olacağına inanıyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak desteğimizi esirgemeyeceğiz. Böyle bir tesise İzmir’de ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyarız” dedi.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
DSC_0060sss
Aydın’ın ilk Ruhsatlı Mezbahası Kuşadası’na

Aydın ili sınırları içerisindeki Onay belgesi alabilecek kriterlere sahip ilk Mezbaha Kuşadası’nda hizmete giriyor. Kuşadası Kirazlı köyü yolu üzerinde bulunan...

Kapat