Yandex.Metrica

KOLTUĞUNU GELECEĞİN VALİSİ ŞEYMA AYDIN’A KAPTIRDI

Ulusal basının gündeminden uzun bir süre yer alan ve sosyal paylaşım platforum ile Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Vekili Ömer Altunsoy’dan şikayet etmişti. Şimdi ise koltuğunu kaptırdı.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Ulusal basın gündeminde yoğun bir ilgi gören ve sosyal paylaşım sitesinden “Padişah mısın? sen” diyerek sosyal paylaşımı twitter’da fenomen olan Hamamözü Kaymakamı Kadir Güntepe 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeni ile koltuğunu Atatürk İlköğretin okulun 4. Sınıf öğrencilerinden Şeyma Aydın’a teslim etti. Kaymakam Güntepe kendine ait sitesinde yaptığı açıklama aynen şu şekilde;

Kaymakam GÜNTEPE: ” Yavrularımızın hepsi pırıl pırıl”

Atatürk İlkokulu öğrencileri ilçe milli eğitim müdürü Duran KURT, okul müdürü Ayhan DUMAN ve hocaları Orhan DAĞDELEN eşliğinde kaymakam GÜNTEPE’yi ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren kaymakam GÜNTEPE ” Yavrularımızın hepsi pırıl pırıl.  Aydınlık Türkiyemizin ve yarınlarımızın teminatı olan bu çocuklar inşallah hedeflediğimiz muasır medeniyetlere ulaşma noktasında büyük bir gayret ve özveriyle çalışacaklar” dedi.

Öğrencilerden 4. sınıf öğrencisi Şeyma Aydın makam temsilinde bulunarak kaymakamlık koltuğuna oturdu.
Minik kaymakam Şeyma Aydın , kaymakamlık makamında oturmaktan duyduğu sevinci ifade ederek, kendisinin de gelecekte Vali olmak istediğini belirtti ve kaymakam GÜNTEPE’den isteklerini de dile getirdi.

Minik Kaymakam Şeyma Aydın, Kaymakam Güntepe’ye kendi okulunun ne zaman tekrardan yapılacağını sordu.Kaymakam Güntepe, okulla ilgili gerekli fizibilite çalışmalarının devam ettiğini ancak eğitim döneminin sona ermesiyle birlikte Valiliğimizin destekleriyle Hamamözü’ne yeni bir ilkokul binası kazandıracaklarını söyledi. Kaymakam GÜNTEPE ayrıca ziyarete geldikleri için öğrencilere teşekkür ederek hediyelerini verdi.

Öğrenciler tarafından Jandarma Komutanlığı, Belediye Başkanlığı, Mal Müdürlüğü, Nüfus Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Sağlık Grup Başkanlığı makamları temsil edildi.

 

kay1

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
67012
Avea için görüşmeler başlıyor

Türk Telekom, Avea'da İş Bankası ve diğer ortakların sahip olduğu yüzde 10 payı satın almak için bağlayıcı olmayan teklif verdi.

Kapat