Yandex.Metrica

Kararlıyız!

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarına yönelik yapılan Cumartesi nöbet uygulaması kabul edilemez.

Bakanlık Hastanelerin Acil Servislerindeki yoğunluğun giderilmesinin sözde çözümü adına Aile Sağlığı Merkezlerinde Cumartesi nöbetlerini çözüm olarak görüyorsa, bu büyük bir yanlıştır. Acillerdeki yığılmaların nedenini Aile Sağlığı Merkezlerinin hafta sonları kapalı olmasına bağlamak meselenin çözümüne yanlış teşhis koymaktır. Aynı zamanda da Aile Hekimliği çalışanlarına yapılan büyük bir haksızlıktır.

Biz, Türk Sağlık-Sen Genel Merkezi olarak Aile Hekimleri ve Aile Sağlığı Çalışanlarının dün yanındaydık, bugün de yanındayız. Yarın da yanlarında olacağız. Sorunların çözümü ve haksız Cumartesi nöbetlerinin iptali için Aile Sağlığı çalışanlarının kararlılıkları sürdüğü müddetçe biz de onların kararlılığını destekleyecek ve bu kararlılığa güç katacağız.

Unutmayalım ki, “Kayayı delen damlaların gücü değil, sürekliliğidir.” Bu veciz söze kıyasla mücadelemizi sürdüreceğiz. Sonuç alana kadar da Aile Sağlığı çalışanlarının mücadelesinin arkasındayız.

Sizin mücadeleniz, bizim mücadelemizdir. – Kaynak : TürkSağlıkSendikası

 

24ocakisbirakmakarar

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Hostes2
Japonya’da skandal: Hostesler para karşılığı pilotlarla birlikte oluyor

Japonya'da son yıllarda maaşlarında kesintiye gidilen hostesler para karşılığı pilotlarla ilişkiye girdiklerini itiraf etti. İsmi gizli tutulan hosteslerin itirafları Japonya'da...

Kapat