Yandex.Metrica

İZMİR TURİZMİNİ TANITMAK İÇİN ODALARDAN GÜÇBİRLİĞİ

İzmir’de Faaliyet Gösteren Odalar Kurdukları Turizm Tanıtma Platformuna Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu’yu Başkan Seçti.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu, Ödemiş’te yapılan İzmir Odaları Yönetim Kurulları Ortak Toplantısı’nda İzmir Odaları ve Borsaları Turizm Tanıtma Platformu Başkanı seçildi.

İzmir’deki tüm Odaların katıldığı geçtiğimiz aylarda yapılan toplantıda İzmir’in doğru ve etkili  tanıtımı için Selçuk Ticaret Odası Başkanı tarafından Platform kurma önerisi getirilmiş ve konuya ilişkin hazırlık niteliğinde çalışmalar yapılmıştı. Ödemiş’te yapılan toplantıda gündem maddesi önerisi veren Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu söz alarak platformun yol haritasının belirlenmesi amacıyla toplanması gerektiğini kaydetti. İzmir’in yurtdışı fuarlarda ve uluslar arası organizasyonlarda tek elden ortak stratejiyle tanıtılması ve İzmir turizminin rekabet gücünün artırılması gerektiğini belirten Yolcu, İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduklarını söyledi. Yolcu şunları söyledi: “Biz platform  önerimizin kabul edilmesi üzerine bütün odalara anket formu göndererek platforma ilişkin görüşlerini aldık. Çalışmanın detaylarını Platformun ilk toplantısında sizlere aktararak İzmirimizin hak ettiği şekilde tanıtılması için proje bazlı çalışmalara başlamak istiyoruz” dedi.

İzmir Ticaret Odası Başkanı Ekrem Demirtaş Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu’nun önerisiyle platformun kurulduğunu söyleyerek, başkanlığa Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu’yu önerdi. Toplantıya katılan İzmir Odalarının yönetim kurulu üyelerinin oybirliğiyle başkan seçtiği Yolcu teşekkür ederek İzmir için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
total
Motorine şaşırtan zam!

Motorinin litre fiyatına 12 kuruş zam geldi. Petrol fiyatlarının sert düştüğü günde motorine zam gelmesi vatandaşı şaşırttı.

Kapat