Yandex.Metrica

İnsan İçin Umut Derneği Tempo Arttırdı

İnsan İçin Umut Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri İzmir’de yapılması planlanan projeler için bir araya geldi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Geleceğe yönelik organizasyonlara dair kararların alındığı toplantıda ilk olarak, 15 Mayıs’ta STK’ların ve muhtarların bir araya geleceği bir akşam yemeğinin düzenlenmesi kararlaştırıldı. İnsan İçin Umut Derneği Başkanı Menşure Gökçe yaptığı açıklamada, “Demokratik bir toplumda STK’ların görevi kamuoyu oluşturmak ve oluşan kamuoyunun gözü kulağı olmaktır. Yurttaşların kamusal alandaki haklarını ve refahını gözetmektir. Dolayısıyla biz İnsan İçin Umut Derneği olarak, ülkemizin istikrarının söz konusu olduğu, vatandaşlarımızın haklarının okyanus ötesindeki yapılar tarafından yenildiği şu günlerde, tempomuzu arttırıp ülke istikrarına katkı sağlamayı bir vicdan meselesi biliriz. Önümüzdeki kritik dönemde yapacağımız çalışmalarla hem İzmir için hem de Türkiye için hayırlı olduğuna inandığımız değerleri korumayı hedefliyoruz. Allah muvaffak eylesin. ” dedi.
İzmir için de her zaman mesai harcadıklarının altını çizen Gökçe, “Biz İzmir için her zaman elimizi taşın altına koyduk, inşallah bundan sonra da koymaya devam edeceğiz. 3 senedir gerçekleştirdiğimiz projeler ve tertip ettiğimiz toplantılarla İzmir gündeminde olmakla kalmadık, İzmir’in gündemini ulusal gündeme taşıdık.” şeklinde konuştu.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
seramik kursu sertifika töreni (1)
Çamura hayat verenlere sertifika

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, 2 yıl önce açılan ve özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği seramik kursunu başarıyla tamamlayanlara...

Kapat