Yandex.Metrica

İki Hizmet Birimi Yeni Adresinde

Selçuk Belediyesinde iki birim yeni hizmet binasına taşındı. Selçuk Belediyesi Zabıta Amirliği Pazar yerindeki yeni yerine taşınırken, Sosyal Yardımlaşma birimi ise TANSAŞ üzeri 8-9-10 numaralı hizmet alanına taşındı.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Selçuk Belediyesinde iki birim yeni yerlerinde hizmet vermeye başladı. Vatandaşın taleplerine hızlı ve etkin cevap vermesi için fiziki bir düzenlemeye gidilen Selçuk belediyesinde ilk olarak Zabıta Amirliği, yeni yerinde hizmet e başladı. Selçuk Pazar yerinde bulunan mevcut binanın bakım ve onarım çalışmalarını tamamlayan Selçuk Belediyesi, Zabıta amirliğini taşıdı. Bundan böyle Pazar yerindeki binalarında hizmet verecek olan Zabıta Amirliğinden sonra Sosyal Yardımlaşma birimini de Şahabettin Dede Caddesindeki TANSAŞ üzeri 8-9-10 numaralı dükkanlara taşıyan Selçuk Belediyesi, birimlerde rahatlamayı sağlamak amacıyla yeri boşalan alanlara da başka birimleri yerleştirerek.

Hizmetlerini yeni adreslerinde verecekler

Yoğun hizmet veren sosyal yardımlaşma ve zabıta amirliğinin bundan böyle yeni yerlerinde hizmet vereceklerini belirten Selçuk Belediye Başkanı Dr. Dahi Zeynel Bakıcı, “Sosyal yardımlaşma biriminin mevcut alanı dar olduğu için vatandaşlarca yoğunlaşma oluyordu. Bu nedenle hem bu yoğunlaşmayı önlemiş olduk, hem de vatandaşlarımızı bu konuda daha çok rahatlatmış olduk. Aynı şekilde Zabıta amirliğimizin de hizmet binamız içerisindeki alanları yetersizdi. Pazar yerinde bulunan ve Zabıta amirliğine ait olan yerin bakım ve onarım çalışmalarını tamamladık ve Zabıta Amirliğimizi buraya taşıdık” dedi.

Belediye olarak vatandaşların huzuruna büyük önem verdiklerine dikkat çeken Başkan Bakıcı, “Vatandaşlarımızın rahat etmeleri ve kaliteli hizmet almaları bizim için çok önemli. Dolayısıyla böyle bir değişikliğin yapılması hem vatandaşlarımız için hem de hizmet veren çalışanlarımız için iyi olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda Zabıta ile Sosyal Yardımlaşma Müdürlüğü’nde görev yapan arkadaşlarımızın yeni yerlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
700x265850_dwa_2
Suriye lideri Esad’dan ‘yenilgi’ itirafı

Suriye'de meşruiyeti kalmamış eli kanlı Beşar Esad, muhaliflere karşı verdikleri savaşta son dönemde bazı yenilgilere uğradıklarını kabul etti.

Kapat