Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

Gülümsemeyi sevdiren kitap

İzmirli Yazar Özenay Özdinç’in Destek Yayınlarından basılan Mutluluk Reçetesi kitabı raflarda yerini aldı. Özdinç, “İnsan ruhunu besleyecek yepyeni bir kitap. Bu rengarenk ve mutlulukların yolu. Ne arzuluyorsanız size o geliyor. Sabırlarımın yanına şükürlerimi koydum. Yolumun aydınlığını buldum” diyor.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Mutluluk Reçetesi;  Şükürlerini arayanların görebileceği,  gördükten sonra huzuru  kendi nefeslerine vereceği bir kitap.  Pozitif düşünce gücünü ve  renkli gizemli bir yolculuğu anlatan kitapta  birbirini tanımayan 10 kişinin bu  yola girdikten sonra yaşamlarındaki  mucizeler, başarılar ve sevinçler de örnek olarak anlatılıyor.

Yaşamınızdaki ilk isteğiniz kendinizi  ruhen beslemek olmalı diyen Özdinç, “Gülümsemeyi sevdiğim dünyama hoş geldiniz. Amacım mutluluk, huzur, sevgi…Kendimin önemini anladığım andan itibaren huzuru buldum. mutluluk yoluma devam ediyorum. Bu kitap da sizlerle buluşmanın yeni bir başlangıcı. Mutluluk Reçetesi; Sizlere de gülümsemeyi sevdirecek. Kendinize, nefesinize kısaca yaşam yolunuza sahip çıkmayı öğretecek.  Geçmişten öğretilerimizi alıp bu öğretilerle yolumuza devam ediyoruz. Yaşamda  tüm mücadelelerin arkasından mükafatların geldiğine inanıyoruz. Bunu yaşayarak da görüyoruz.  Yepyeni öğretilerle yeni yaşam yolumuza devam ediyoruz.  Hayat güzel, nefesinin kıymetini bil, aynalarla barış, hak edene hakkını ver ki  HAK’tan hakkını isteyebilesin….Şükürlerini gör…Kendini sev; Sevginin anahtar olduğunu bil. Bu anahtarın da sende olduğunu bilerek sahip çık” diye konuştu.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
s4798
Eğlenerek öğrenecekler

Yerel yönetimler bünyesinde “Türkiye’nin ilk inovasyon müdürlüğünü” kuran İzmir Büyükşehir Belediyesi, çocuklara inovasyon kavramını aşılamak için 22 Mayıs Cuma günü,...

Kapat